پنل اس ام اس و سامانه پیام کوتاه و تبلیغات پیامکی قم اس ام اس | ersalsms24

85 درصد از مشتریان، اس ام اس را به تماس‌های تلفنی بازاریابان ترجیح می‌دهند. اما این ماهیت، نوع فعالیت و بودجه سازمان شماست که اولویت‌ها را مشخص می‌کند. آن‌ ها را هرگز ترک نمیکنیم، آن‌ ها بهترین دوست قابل ‌اعتماد ما هستند که ما همه جا با خودمان می‌بریم.

امکان یک گفتگوی دو طرفه را فراهم کنید

این متن ها را می توانید در شبکه های اجتماعی برای مشتریان بفرستید و یا به عنوان اس ام اس (پیامک) برای مشتریان بفرستید. پیامک نرخ باز شدن بسیار بالایی دارد، اما اگر پیام‌هایی را برای افرادی ارسال می‌کنید که به خدمات یا محصول شما نیازی ندارند، به شما کمکی نمی‌کند. در زمان ناهار که بهترین زمان ارسال sms برای شماست، یک پیام تخفیف یا یک پیشنهاد ویژه برای ناهار همان روز به مشتری‌ها می‌دهید؛ درست زمانی که افراد گرسنه‌اند و دلشان یک غذای خوشمزه می‌خواهد.

  • این نشان می دهد که تقریباً 50٪ از دستگاه های جهان از طریق تبلیغات موبایل قابل دسترسی نیستند یا برنامه های پیام رسان جایگزین را اجرا می کنند.
  • تبلیغات پیامکی یکی از سریع ‌ترین کانال‌ های موجود است؛ با نرخ خوانش ۹۷ % در عرض ۱۵ دقیقه، می‌توانید مطمئن باشید که پیام‌ های شما تقریبا بلافاصله خوانده خواهند شد.
  • در سامانه کندو بسته های مختلف با تعرفه های مختلف طراحی شده است که همگی با پایین ترین قیمت ها نسبت به سایر سامانه های پیامکی در اختیار کاربران قرار می گیرد.
  • تبلیغات و بازاریابی از طریق اس ام اس تبلیغاتی بسیار سریع انجام می گیرد و امکان برقراری ارتباط با انبوهی از مخاطبین در مدت زمان بسیار کوتاهی برای شما فراهم است.
  • پس سعی کنید از تبلیغات پیامکی تنها برای مشتریان قبلی خود استفاده کنید.
  • دسترسی کاربردی و راحت به تمامی امکانات سامانه یکی از قابلیت های خوب سامانه پیام رسان است.

زمانی که شما از پنل‌های ارسال پیامک استفاده می‌کنید، می‌توانید یک منطقه جغرافیایی خاص که فروشگاه یا خدمات شما در آن منطقه واقع شده است را انتخاب کنید. در این صورت پیامک شما به دست افرادی که در محدوده این منطقه قرار دارند می‌رسد. در تبلیغات پیامکی می‌توانید پیام‌ها را برای مخاطبان شخصی‌سازی کنید. مثلاٌ پیام‌ها را بر اساس اطلاعاتی که از مشتریان خود نظیر نام، شغل، علاقه و میزان تحصیلات دارید، بفرستید. خوشبختانه در این راه محدودیت چندانی ندارید و اگر با رعایت ادب و با در نظر گرفتن نیازها و علایق هر گیرنده پیامک‌ها را شخصی‌سازی کنید نتایج بسیار بهتری می‌گیرید.

مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی :

اگر شرکت ثبت شده ندارید و شخص حقیقی هستید، می‌توانید از ایده پردازان پنل پیامک مخابرات را تهیه نمایید. دلیل این اتفاق این است که اپراتورهای ارسال اس ام اس به اشخاص حقیقی خدمات نمی‌دهند بنابراین باید از شرکت‌های زیر مجموعه آن را خریداری کنید. اغلب اپراتورهای ارسال پیامک قیمت اس ام اس را در تیراژهای پایین با هزینه‌ی بالا اعلام کرده و اگر تعداد ارسال فوق العاده بالا داشته باشید ارزان‌تر حساب می‌کنند. اما شرکت ایده پردازان خرید با تیراژ بالا را برای شما انجام می‌دهد و در نهایت با تعرفه ارزان و در تیراژ پایین به شما پیامک درخواستی را می‌فروشد.

شیوه ارسال پیامک تبلیغاتی:

مجله خبری ارسال پیامک 24 پیامکی بودجه‌ی زیادی نمی‌خواهند و اگر به درستی انجام شوند، شاهد بازگشت سرمایه خواهیم بود. شما با مبلغ بسیار کمی می‌توانید مشتریان بیشتری را هدف قرار دهید. شاید برای شما سوال پیش بیاید که آیا استفاده از پیامک تبلیغاتی بهتر است یا از روش های دیگری استفاده نمایید . یکی از ویژگی های مهم تبلیغات پیامکی این است که به دلیل ارزان بودن نرخ پیامک در وسعت بالا قابل اجرا است . ارسال پیامک انبوه در این زمان ها، سبب می شود پیامک شما سریع تر به دست مخاطبان هدف خود برسد.

http://easyemailmarketing.ir