پرده برقی هوشمند پرده هوشمند هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند بهینهوشمند سازی ساختمان هوشمندسازی ساختمان خانه هوشمند-خانه هوشمند آکو

پرده برقی هوشمند پرده هوشمند هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند بهینهوشمند سازی ساختمان هوشمندسازی ساختمان خانه هوشمند-خانه هوشمند آکو

همانطور که همه دور تلویزیون جمع می شوند ، آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که تماشاچیان کنجکاو به پرده برقی اتاق نگاه کنند. قرار دادن کور خود در سطحی که به شما امکان حفظ حریم خصوصی کافی را بدهد ، در حالی که روشنایی اتاق را در اولویت قرار دهید در اولویت قرار می گیرد. برای حفظ حریم خصوصی مطلوب ، می توانید پرده های سلولی از بالا به پایین-پایین را انتخاب کنید.

  • استفاده از دزدگیرها و پیام رسان های اخطار بر روی کرکره برقی به راحتی صورت می گیرد.
  • بنابراین، باید مطمئن شوید که می توانید ورودی تغذیه مناسبی را به مجموعه پرده هوشمند ارائه دهید تا بتوانید بهترین عملکرد را از آنها بگیرید.
  • پرده ها توسط ریل های موتوری کنترل می شوند که حرکت بسیار سریع و روان را از طریق دستورات از راه دور ارائه می دهند.
  • اگر از دوستان خود برای تماشای بازی تیم مورد علاقه خود دعوت کرده اید ، واقعاً نمی خواهید خورشید بر روی صفحه تلویزیون بتابد و سرگرمی را خراب کند.
  • ابتدا با کمک یک مداد و دو عدد براکت، پهنای عرض پرده را مشخص می کنیم و آن دو را علامت گذاری می کنیم.

این پرده های هوشمند هیچ نقدی در آمازون ندارند ، که ممکن است شما مکث می کنید ، اما آنها یک محصول خوب بررسی شده با قیمت مناسب هستند. این سایه ها اغلب در لیست بهترین پرده های هوشمند نمایش داده می شوند و دارای طراحی کاربر پسند و مجموعه ای از قابلیت های خانه هوشمند هستند. موتور پرده به ریل پرده متصل می شود و وظیفه حرکت تسمه را بر عهده دارد موتور های پرده برقی هوشمند دارای سنسورهایی جهت تشخیص ابتدا و انتهای ریل هستند .

دورانی که سازگاری هوشمند محصولات نسل جدید به یک اکوسیستم خاص محدود می شد، گذشته است. در حال حاضر، تقریباً همه محصولات خانه هوشمند می‌توانند با تلفن هوشمند شما و همچنین سایر محصولات هوشمند برای یک سیستم یکپارچه‌ سازی کامل خانه هوشمند ارتباط برقرار کنند. به این ترتیب، پرده های هوشمند شما نیز می توانند برنامه ریزی شوند تا با سایر محصولات همگام شوند. این سایه های خودکار Tilt برای کودکان و حیوانات خانگی ایمن است ، بنابراین می توان از آنها در خانه ای پر از کودکان نوپا ، گربه ها یا سایر موجودات جوان استفاده کرد. آنها در سایت خود نظرات فوق العاده ای دارند و می توانند از طریق برنامه Tilt در تلفن هوشمند خود به صورت خودکار انجام شوند.

پرده برقی کرکره‌ای

امروزه با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و با توجه به نقش یاری دهنده آن در جوامع انسانی، استفاده از امکاناتی نظیر درب های مدرن، راهبندها، کرکره و جک های برقی و … جایگاه ویژه ای را پیدا کرده اند. با پیشرفت و تکامل فرآیندهای ساخت نیز آنها به گونه ای مدرن و جذب کننده تولید می شوند. این تکنولوژی های جدید انتخابی ایده آل برای تمام افراد بوده و با رعایت استانداردهای روز جهانی، ظاهری مدرن و شیک را در مکان های مختلف ایجاد می کنند. دنیای مدرن امروزی باعث شده که تقریباً تمام ابزار روزمره زندگی انسان ها اتوماتیک شود.

قابلیت های سیستم پرده برقی در خانه هوشمند را می دانید؟

جدای از زیبایی و راحتی که پرده هوشمند برقی در طراحی داخلی ساختمان ایجاد می کند، قابلیت های دیگری دارد که در زیر به مواردی از آن ها اشاره می کنیم. با این قابلیت شما دیگر نیازی به درگیر کردن خودتان به باز و بسته کردن پرده های زیبای منزلتان ندارید چرا که با نصب سیستم هوشمند در خانه، همه این موارد طبق زمان بندی دقیق و به موقع اتفاق می افتد. اگر سیستم پرده ی هوشمند به یک ترموستات هوشمند در خانه متصل شود، هزینه های مصرف انرژی در خانه ی شما کاهش چشمگیری خواهد داشت. پیشرفت تکنولوژی و افزایش تقاضا برای زندگی و ارتباط هوشمند باعث افزایش میل به خرید و نصب موتور برقی شده است. برای این که یک پرده هوشمند با کیفیت داشته باشید می توانید با شرکت معتبر پرده برقی متین در ارتباط باشید. با وجود اینکه پرده هوشمند Graywind از پروتکل WIFI پشتیبانی می کند، همچنان کنترل دستی را برای دسترسی بهتر ارائه می دهد.

با نصب پرده‌های هوشمند، هر زمان که بخواهید می‌توانید پنجره‌ها را پوشش دهید. این ویژگی به شما امکان می‌دهد تا از نورگیر زیبا و نور طبیعی آن استفاده کنید و در عین حال هر وقت که بخواهید آن را کاملا ببندید. بدون پرده‌های هوشمند، پوشاندن این پنجره‌ها به سادگی یک گزینه‌ی واقع‌بینانه نیست.

پرده اتوماتیکاز میله پرده یا ریل برای نگه داشتن پرده ها استفاده می شود. برای حرکت دادن پرده یک موتور برقی روی میله کار گذاشته شده و این موتور برای انواع پرده کاربرد دارد. تا این که تولید پرده برقی آغاز شد و شما دیگر احتیاجی به لمس فیزیکی با پرده برای کنار زدن پرده ندارید و از راه دور و به وسیله گوشی تلفن همراهتان به راحتی می توانید کنترل پرده را در دست بگیرید. برخی از انواع پرده های هوشمند موجود در بازارها محدود به پارچه های مخصوص با تنوع رنگ و طراحی کمتری هستند. جنس آنها می تواند پنبه، ابریشم یا هر جنس دیگری باشد و همچنین جهت افقی یا عمودی برای اتوماسیون مهم نمی باشد.

دسته بندی محصولات

موتور در پشت پرده قرار گرفته و میتونه حرکت پرده را در طولی برابر با ۱۰ متر تامین کنه . با استفاده از این موتور فرد می تواند با در دست داشتن یک ریموت، کنترل موتور پرده برقی، کرکره، سایه بان و بسیاری دیگر از ابزار آلات را در دست بگیرد. از پرده هوشمند می‌توان در مکان‌هایی استفاده کرد که دسترسی به آنها دشوار است.

در دنیای امروز با گسترش روزافزون شیشه در صنعت ساختمان سازی و هم چنین در انواع مختلف از دکوراسیون های داخلی و خارجی، استفاده از درب های شیشه ای با ظاهر و کاربردهای مختلف، افزایش پیدا کرده است. اما نکته مهم در استفاده از کرکره برقی برای پارکینگ ها و اماکن مختلف دیگر، موتور کرکره برقی می باشد و باید موتوری برای پارکینگ ها استفاده شود که پاسخگوی میزان تردد در مکان مورد نظر باشد. بنابراین متعلقات الکترونیکی کرکره یکی از موضوع های مهم در انتخاب آن می باشد. با توجه به نوع کاربرد و محل مورد استفاده از کرکره ها، می توان موتور کرکره برقی مناسب را انتخاب نمود.

ما خودمون فروشنده موتور پرده برقی نیستیم اما می تونیم فروشگاه های معتبری که انواع موتور پرده برقی رو می فروشند، به شما معرفی کنیم. پرده ها قرن‌هاست که مهمان خانه های ما شدند و بر زیبایی، آسایش و امنیت منزل ما می‌افزایند. شواهد تاریخی نشان می‌دهد در Olynthus (الینتوس یونان)، Pompeii (پمپئی)، شهر سوخته در ایتالیا و Herculaneum (هرکولانیوم شهر باستانی در ایتالیا) جهت تقسیم اتاق در عصر کلاسیک از پرده ضخیم استفاده می‌شد. موزاییک‌های مربوط قرن دوم تا ششم میلادی نشان می‌دهند که در کاخ ها و خانه‌ها پرده ها از میله های آهنی آویزان می‌شدند. طبیعی است که با مدرن شدن زندگی، در عصر جدید تمایل به استفاده از پرده های مدرن و هوشمند سازی پرده های خانه خصوصا از جنبه راحتی، امنیت و زیبایی بیشتر شود. در بحث نمایندگی فروش تجهیزات خانه هوشمند یا همان اسمارت هوم، توجه به دامنه مسئولیت یک شرکت اهمیت زیادی دارد.