نمونه متن های پیامک تبلیغاتی تاثیرگذار برای موسسات خیریه

امروز از آسمان عطوفت می بارد و درختان عاطفه را می بینی که میوه های ایثار نثار می کنند.

در ارسال پیامک‌های تبلیغاتی این امکان برایتان میسر است که با توجه به جغرافیای خاصی اقدام به ارسال پیامک کنید. به عنوان مثال اگر مؤسسه خیریه‌ای دارید که در تلاش برای رسیدگی به مشکلات روستاییان خوزستان است، در درجه اول می‌توانید برای مردمان مرکز این استان و مناطق اطراف، پیامک ارسال کنید. بدون شک در زمینه کمک و امدادرسانی نقدی و غیرنقدی مردم مناطق مجاور، آگاهی بیشتری نسبت به مشکلات حاکم دارند و امکان همکاری و جذب آن‌ها نیز به شدت بالا است.

پیامک تبلیغاتی برای موسسات خیریه در فصول مختلف سال

 

 • تلاش های شما برای تبلیغات، جمع آوری کمک مالی و کمک مالی به موسسه خیریه ما ، ______________ ، بسیار قابل تقدیر است. چنین مهربانی بازتاب واقعی انسانیت و تمایل شما برای کمک به دیگران است.

شما را می گویم؛ شما که دستانتان لبریز مهربانی است.

 

 • من از خودگذشتگی و تمایل شما برای کمک به دیگران را تحسین می کنم. از صمیم قلبم از شما برای این کمک استثنایی بسیار سپاسگزارم.

یکی از تفکرات غلطی که بین مردم رایج است این است که مؤسسات خیریه نیاز به تبلیغ و بازاریابی ندارند. این ایده کاملاً غلطی است که باعث کاهش درآمد این مؤسسات می‌شود. ارسال پیامک تبلیغاتی برای موسسات خیریه تنها یکی از راه‌های مؤثر در افزایش بازدهی این سازمان‌هاست. مؤسسه خیریه هم مانند هر بنگاه اقتصادی دیگر نیازهای خاص خود را دارد. برای درک بهتر آن می‌توانیم این سؤال را بپرسیم که چه اتفاقی می‌افتد که فردی خواستار کمک به چنین مؤسساتی می‌شود؟ این مواجه می‌تواند به طرق مختلفی صورت گیرد. افراد نیازمندی که در خیابان‌ها و متروها می‌بینیم تنها بخشی از نیازمندان جامعه هستند که احتیاج به کمک‌های ما دارند. در این مطلب قصد داریم به افرادی که خواستار کمک به مؤسسات خیریه هستند، لحن و بیان خوبی را برای انتشار پیام‌های خود به کار بگیرند.

ارسال پیامک تبلیغاتی برای موسسات خیریه و اهمیت آن

 

 • شما یک انسان مهربان و دلسوز هستید و کمک امروز شما به موسسه خیریه ما این ویژگی شما را تایید می کند. از شما متشکرم که فردی صادق و سخاوتمند هستید.

 

 • با تشکر ویژه از کمک شما بخاطر کمک و کار خیرتان! بدون افرادی مانند شما که مایل به کمک هستند، مدتها پیش مجبور بودیم درهای این موسسه خیریه را ببندیم.

مؤسساتی که برای افراد بی‌خانمان و کارتن‌خواب خدماتی ارائه می‌دهند در فصول سرد و زمستان نیازمند یاری بیشتری هستند. با توجه به مثال‌های ذکر شده مهم‌ترین کاربرد پیامک برای مؤسسات و انجمن‌های خیریه این است که قادر به ارسال پیامک در فواصل و تاریخ‌های مختلف هستند.

ارسال پیامک در مناسبت‌های مختلف

از کمک شما به خاطر کار خیرتان بسیار سپاسگزاریم.

پیش از اینکه کمک مالی شما زندگی ما را نجات دهد، با آینده ای نامشخص روبرو بودیم.

درست است که پیامک برای انتقال پیغام‌های کوتاه کاربرد دارد، اما همچنان یک روش ارتباطی است که تصویر حرفه‌ای مؤسسه شما را برای مخاطب بازتاب می‌کند. علاوه بر این وقتی که از کلمات اختصار زیادی در پیامک استفاده کنید، دریافت‌کننده احساس می‌کند پیامک شما برای ایجاد مزاحمت نوشته شده است و لینکی که ارائه داده‌اید امنیت لازم را ندارد. با این وجود بهتر است هنگام نوشتن یک پیامک به انتخاب کلمات خود توجه کنید و کاری نکنید که دریافت‌کننده شما را جدی نگیرد.

نقص‌های کار خود را برطرف کنید

به مساجد و معابد همه اعتکاف جستن ز ملاهی و مناهی همه احتراز کردن

اگر شما هم یکی از فعالان حوزه مؤسسات خیریه هستید حتماً باید به دنبال راهکاری مناسب برای جذب کمک‌های مردمی باشید. جالب است که تبلیغات نیز در زمینه مؤسسات و ارگان‌های خیریه مؤثر بوده و عاملی تأثیرگذار در آن به حساب می‌آیند. در این مقاله به شما خواهیم گفت که بهترین راهکار برای تبلیغات این قبیل مؤسسات چیست.

کاربردهای پیامک برای مؤسسات و انجمن‌های خیریه

نیازهای مالی مؤسسات خیریه و انجمن‌های مردم‌نهاد در برخی از فصول بیشتر از سایر فصل‌هاست. مثلاً مؤسساتی که برای کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست به دنبال حامی هستتند، در ابتدای پاییز و شروع مدارس به کمک‌های نقدی بیشتری برای خرید تجهیزات و اقلام موردنیاز کودکان نیاز دارند.

برای اینکه بتوانید بهترین و بیشترین میزان اطلاع رسانی ممکن را انجام دهید لازم است شماره کسانی که به هدف شما علاقه‌مند هستند را جمع آوری کنید. به این منظور می‌توانید سامانه ارسال پیامک را به گونه‌ای تنظیم کنید که شماره مخاطب، نام آنان و متن پیامکی مناسب برایشان را ثبت کنید. پس از تنظیم این مورد بایستی اشتراک پیامکی خود را در همه جا تبلیغ کرده و از مشتریان بخواهید که با عضور شدن در سامانه مورد نظر از جدیدترین اخبار و پیشنهادهای شما باخبر شوند. به این ترتیب درخواهید یافت که تمام مخاطبان پیامک‌های شما هدف مؤسسه خیریه را حائز اهمیت دانسته و در نتیجه پیامک‌های شما را با دقت بیشتری مطالعه کنند.

خیرین ثابت به افرادی گفته می‌شود که به صورت مداوم با مؤسسات خیریه و انجمن‌های مردم‌نهاد هماهنگی دارند. شما با توجه به بازخوردهایی که از ارسال پیامک تبلیغاتی دریافت می‌کنید؛ می‌توانید این قبیل از افراد را شناسایی کنید. مسلماً این افراد در شرایط خاص و ضروری در زمینه خیریه مجدداً با شما همکاری خواهند کرد. بنابراین توصیه ما شناسایی این قبیل از افراد است.

اگر نمی‌خواهید با پیامک‌های خود برای مخاطبان ایجاد مزاحمت کنید، لازم است که از ارسال زودهنگام یا دیروقت پیامک پرهیز کنید. این در مورد تعداد پیامک‌های شما در طول یک ماه نیز کاملاً صدق می‌کند. بهتر است پیغام‌های بیش از حدی برای مخاطبان خود ارسال نکنید (حداکثر ۲ پیامک در هفته). البته هیچ زمانی در روز وجود ندارد که برای همۀ مخاطبان مناسب باشد، اما معمولاً بعد از ظهر برای کسانی که کار روزانه دارند بهترین زمان ممکن است. در این زمان اکثر افراد بخشی از کارهای خود را به پایان رسانده‌اند و با چک کردن پیامک‌های خود مشکلی ندارند.

کدام زبان می تواند این همه عاطفه را سپاس گوید؟ گل های احساس را ببین که از شرم عرق کرده اند.

 

 • شما یکی از بهترین حامی و خیری هستید که من تا به حال از آشنایی با او لذت برده ام. کمک مالی شما نه تنها کمک شگفت انگیزی است، بلکه نشان می دهد که شما چه قلب بزرگ و مهربانی دارید.

از شما بابت کار خیرتان متشکریم.

 

 • کرامت از خرمن شما خوشه می چیند.

 

 • گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد

 

 • امروز طراوت میهمان دل های ماست.

و امروز، روز ان الله یأمر بالعدل و الاحسان است.

با رعایت این نکات شما می‌توانید موفقیت بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک برای موسسات خیریه را به شکل موفق‌تری انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ما تماس گرفته و ادامه این مطلب را نیز بخوانید. در ادامه به مرور چند مورد از بهترین و مهم‌ترین کاربردهای پیامک برای مؤسسات و انجمن‌های خیریه پرداخته‌ایم.

 

 • اعمال بلندتر از کلمات صحبت می کنند و امروز شما نشان داده اید که این حقیقت مطلق است. بابت کمک مالی به موسسه خیریه …………. نهایت تشکر را داریم.

برخی از افراد که قصد دارند نذورات خود را به‌جا آورند، با مشاهده پیامک مؤسسه و انجمن‌های خیریه ممکن است که در این زمینه اقدام کرده و گامی در این راستا بردارند.

جذب خیرین و افراد فعال ثابت

با تشکر از کمک شما.

مؤسسات خیریه و انجمن‌های فعال در این زمینه، در اکثر مواقع بودجه کافی برای تبلیغات گسترده و پرخرج را ندارند. در نتیجه تبلیغات پیامکی برای این مؤسسات مناسب‌ترین راهکار پیش رو است. ارسال پیامک تبلیغاتی حتی به صورت انبوه نیز هزینه چندانی نداشته و به راحتی، با وجدان آسوده می‌توانید برای تبلیغ و خبررسانی اقدام کنید.

اطلاع رسانی با پیامک تبلیغاتی

وقتی دستی را به یاری می گیری،

یکی از ارزش های بسیار زیبا و جمیل دین مبین اسلام فرهنگ انفاق ، خیر اندیشی ، نیکوکاری و تلاش در جهت خیر خواهی مردم و جامعه است که اثرات فرهنگی اجتماعی و اخلاقی آن تا نسل ها مانا و ماندگار خواهد ماند .

روز زلالی است.

 

 • قدردانی من برای اهدای صمیمانه شما فراتر از آن چیزی است که کلمات می توانند توصیف کنند، از شما متشکرم!

 

 • به عنوان یک انسان، می خواهیم از صمیم قلب از کار خیر شما قدردانی کنیم.

 

 • کمک مالی شما نمی توانست در بهترین زمان به ما رسید.

بازاریابی پیامکی موسسات خیریه

ارسال پیامک تبلیغاتی مقرون به صرفه

 

 • باید نگریست. باید با دقت به مهربانی اینان نگریست.

از دیگر کاربردهای تبلیغات پیامکی برای مؤسسات خیریه، ارسال پیامک در مناسبت‌های خاص است. از جمله مناسب‌ترین موقعیت‌ها برای ارسال پیامک می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • ارسال پیامک تبلیغاتی در اعیاد(عید نوروز، عید قربان، عید غدیر)
 • ارسال پیامک تبلیغاتی در بازگشایی مدارس
 • ارسال پیامک تبلیغاتی در شب‌های قدر و محرم
 • ارسال پیامک تبلیغاتی در روز مبعث و سایر موارد دیگر

شما که محبت خود را از ارزانی سفره های مردم محروم می کنید.

 

کار شما به ما این امکان را داده است که به تلاش برای تغییر زندگی افراد بی بضاعت  ادامه دهیم.

 

 • شاید هرگز متوجه نشوید که چقدر کار شما مفید بوده است. من به کمک نیاز داشتم و شما دقیقاً در زمان مناسب در مکان مناسب بودید.
  از شما نهایت تشکر را دارم.

 

 • برایت دعا می کنم؛ تویی که از مهربانی آفریده شدی؛ تویی که پاداش فردایت، بهشت است؛ تویی که چون موج متلاطمی؛ تویی که فداکارانه، کودکان مرا شادمان ساختی؛ تویی که گرد محرومیت را از چهره ام پاک کردی؛ تویی که در جشن نیکوکاری، شادی ات را به خانه ام آوردی. آرزو می کنم بهاری همیشه سبز داشته باشی.

امروز زمینیان آسمانی شده اند.

[کل: ۰ میانگین: ۰]

 

به شما که سبد سبد محبت را از باغ همیشه سبز باور خود به ارمغان می آورید.

 

همواره صحت ، سلامتی و بهروزی قرین راه پر تلاش تان باد.

به خدا که هیچ کس را ثمر آن قدر نباشد که به روی نا امیدی در بسته باز کردن

امتیاز به این مطلب

از شما عزیزان بابت کمک مالی و کار خیر متشکریم.

امروز، «حی علی خیرالعمل» است. امروز روز نیکوکاری است.

 

 

 

نتیجه‌گیری

از شما متشکریم که برای جمع آوری کمکهای مالی برای ما در میان دوستان خود تلاش کردید و چنین کمک مالی سخاوتمندانه ای به ما کردید. ما قصد داریم برای پیگیری مأموریت خود، اطمینان خاطر حاصل کنیم که کودکان نیازمند هر روز وعده های غذایی مقوی دریافت می کنند.

ارسال پیامک تبلیغاتی برای موسسات خیریه

مشتریان پیامکی را جمع آوری کنید

شب جمعه ها نخفتن به خدای راز گفتن ز وجود بی نیازش طلب نیاز کردن

بیشتر افراد گوشی‌های هوشمند و غیرهوشمند خود را همراه داشته و از آن برای ارسال و دریافت پیامک استفاده می‌کنند. محبوبیت گوشی‌های هوشمند نیز تأثیری در محبوبیت و بازدهی بالای پیامک‌های تبلیغاتی نداشته است. آمارها نشان می‌دهند که در حال حاضر اکثر پیامک‌ها ظرف چند دقیقه به دریافت‌کننده رسیده و توسط آنان خوانده می‌شوند. به همین دلیل داشتن یک برنامه ارسال پیامک تبلیغاتی برای مؤسسات خیریه انتخابی منطقی است. شما با استفاده از پیامک می‌توانید رویدادهای جدید و تازه را به سمع و نظر مشتریان برسانید. داوطلبانی که برای امور خیریه دست می‌جنبانند، آگاهی خود را بالا برده و اعانه‌های دیگران را نیز جمع‌آوری می‌کنند. اما هنگامی که قصد ارسال پیامک تبلیغاتی برای موسسات خیریه دارند لازم است به نکات مهم و مختلفی توجه داشته باشند. بدین ترتیب می‌توانید بیشترین بازدهی را از آن دریافت نمایید.

در این باره تفاوت چندانی بین پیامک و دیگر شکل‌های بازاریابی و تبلیغات وجود ندارد. شما باید از همان ابتدا توجه مخاطب را جلب کرده و اجازه ندهید بدون مطالعه کامل پیامک شما آن را پاک کنند. البته یک فرق و تفاوت اساسی بین پیامک و دیگر روش‌های تبلیغاتی وجود دارد. چرا که فضای شما برای ارسال پیام بسیار محدودتر بوده و مستلزم اثرگذاری سریع‌تر و کوتاه‌تر است. با وجود محدودیت ۷۰ کارکتری پیامک‌ دیگر فضایی برای نوشتن یک مقدمه و مقاله طولانی وجود ندارد. به همین دلیل لازم است فوراً به سراغ اصل مطلب رفته و با ارائه یک بک لینک اقدام به جلب توجه مشتری کنید. در نتیجه مشتری پیام شما را سریع‌تر خوانده و از او خواهید خواست که سریع‌تر با شما تماس بگیرد.

از زبان اختصار استفاده کنید

 

 • به شما می اندیشم. به شما که این گونه به یاری نیازمندان می شتابید.

پیامک تبلیغاتی برای موسسات خیریه

 • به نظر شما بهترین و مناسب‌ترین راهکار برای موسسات خیریه و انجمن‌ها چیست؟
 • آیا مؤسسات و ارگان‌های مردم نهاد نیز نیاز به تبلیغات و بازاریابی دارند؟
 • پیامک‌های تبلیغاتی چگونه می‌توانند در جذب کمک‌های مردمی داوطلبانه مؤثر واقع شوند؟

معاونت اداره کل و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد لازم می داند از حضرتعالی و مجموعه همکارانتان که با ایجاد فضایی فرهنگی و صمیمی برای هنرمندان پیشکسوت که عمری را برای اعتلاء فرهنگ ، هنر و ادب این مرزو بوم زحمت کشیده اند، فراهم نموده اید و به شایستگی ، خادمی این مردم ولایی و فهیم را می نمایید ، تقدیر به عمل آورده ، امید که در سایه معجزه ی ماندگار پیامبر(ص) «قرآن کریم» و مساعی خیرخواهانه فرهنگ دوستانی همچون شما ، شاهد رشد و بالندگی دو چندان فرهنگ و هنر ایران اسلامی باشیم.

 

 • با تشکر از شما برای شرکت در جمع آوری کمک های مالی برای خیریه ما ،

بدان که دست دیگرت در دست خداست…

با تشکر از کمک مالی شما.

امروز نیکوکاران، خشت بر خشت، بهشت خود را استوار می سازند.

تبلیغات پیامکی موسسه خیریه

توجه مخاطب را به پیامک خود جلب کنید

گاهی اوقات در مؤسسات و انجمن‌های خیریه نیازمند اطلاع‌رسانی و خبررسانی به افراد هستید. در این شرایط ارسال پیامک انبوه یک راهکار مناسب و منطقی به حساب می‌آید.

نمونه متن‌های پیامکی موسسات خیریه

 • محقق شدن اهداف موسسه خیریه …………..؛ نتیجه کمک شما می باشد. از شما صمیمانه متشکریم و از خدای متعال برای شما و خانواده محترم آروزی سعادتمندی داریم.

شما که آفریننده روز نیکوکاری هستید.

با سلام و احترام و تحیات الهی

به شما می اندیشم؛ به شما که عطوفت و مهربانی پروردگار در رگ هایتان جاری است.

ز مدینه تا به کعبه سر و پا برهنه رفتن دو لب از برای لبیک به وظیفه باز کردن

مدیر عامل محترم………

نیکوکاری از آسمان عطوفت شما می بارد و مهربانی، دست به دامان شماست.

 

 • درودی خالصانه و ارادتی خاضعانه محضر شما که مظهر مهر هستید و از تبار باران، فروغ مهرتان روشنی بخش حریم مهرورزی و ریزش ابر کرامتتان رویش زندگی است. شما یار دیار امروزید و یادگار ماندگار فردا. توفیق قرین اعمال خداپسندانه و مصلحانه ی شما باشد.

 

 • چه چیز بالاتر از آنکه خدا شما را دوست می دارد؟

ما از لطف شما قدردانی می کنیم.

جناب آقای………

 

 • شما برای پولی که به ما اهدا کردید زحمت کشیده اید. ما قدردان آن هستیم و سپاسگزاریم. کلمات زودگذر هستند و ما می‌خواهیم بدانید که یک «متشکرم» ساده نمی‌تواند جبرا کار خیر شما باشد.

شما که شادمانی را میهمان سفره نیازمندان کردید و عاطفه را شرمنده خود ساختید.

همانطور که گفتیم ارسال پیامک تبلیغاتی برای مؤسسات خیریه یکی از بهترین راه‌ها برای تبلیغات این مؤسسات به حساب می‌آید. اس‌ام‌اس مارکتینگ یا بازاریابی پیامکی یکی از روش‌های نوین تبلیغات بوده که برای جذب مخاطب و خیرین مستعد مناسب و کاربردی است. در نظر داشتن موارد زیر می‌تواند بازدهی کار شما را در این امر به شکل قابل توجهی بالا ببرد.

ارسال پیامک با توجه به موقعیت جغرافیایی

یکی از بهترین و مؤثرترین راه‌ها برای به دست آوردن مشترکان مورد نظر، راه‌اندازی یک مسابقه یا نظرسنجی پیامکی است. بدین ترتیب نرخ تعامل با مشتریان بالاتر رفته و در نتیجه افراد بیشتری به لیست اشتراک شما می‌پیوندند. شما همچنین لازم است به اکثریت مخاطبان مؤسسه خود توجه کنید. احتمال اینکه افراد جوان‌ به برنامه پیامکی شما و کمک‌های مالی توجه کنند این است که مشتریان پیامکی خود را جمع آوری کنید. بنابراین همواره سعی کنید که تمرکز خود را بر روی این قشر از جامعه بگذارید.

زمان‌بندی و تعداد پیامک‌ها حائز اهمیت است

 

 • همه روز، روزه بودن، همه شب نماز کردن همه ساله حج نمودن، سفرحجاز کردن

روز بی کرانگی است.

کمک های مالی خیرین محترم پس از جمع آوری، در بهترین جاها هزینه می شود.

هیچوقت یک تحقیق و توسعه موفق و مهم را بدون بازخوانی به مخاطبان ارائه ندهید. پس در بازاریابی پیامکی مهم است که یک متن را از قبل بازبینی کرده و نقص‌های آن را برطرف کنید. ابتدا این پیامک را برای گوشی خود بفرستید و نحوه نمایش و چیدمان پیامک را بررسی کنید. آیا شما از کلماتی که انتخاب کرده‌اید رضایت دارید؟ آیا لینک‌های ارسال شده به درستی کار می‌کنند؟ آیا این پیامک برای کسی که اولین بار آن را دریافت می‌کند خوانا و قابل فهم است؟ به این ترتیب شما یک پیامک بی‌نقص به مشتریان ارسال کرده و در نتیجه بازدهی بیشتری از آن کسب خواهید کرد.

 

 • کمک شما فراتر از چیزی است که موسسه خیریه ………. تصور می کرد. صمیمانه، از همه کمک های باورنکردنی شما متشکرم.

 

 • امروز روز آسمان است. روز پاکی است.

امروز فرشتگان طبق طبق نیکی به آسمان می برند. امروز، روز نیکوکاری است.

 

 • از کمک شما به مبلغ _____________ که به ما این امکان را داد تا تلاش خود را برای ایجاد تغییر در جامعه ___________ حفظ کنیم، متشکریم.

 

 • موسسه خیریه ما ، _____________ ، صرفاً به کمک های مردمی متکی است تا درهای ما را باز نگه دارد و به کارهایی که می خواهیم انجام دهیم ادامه دهد.

شما که تاب نگاه های منتظر خانواده های نیازمند را ندارید.

آری، امروز روز نیکوکاری است.

 

 • لطف شما نسبت به خیریه ما ، _______________ ، به ما این امکان را داده است تا با دستیابی به اهدافمان، بتوانیم به راهمان را ادامه دهیم.

امروز بهشت را تقسیم می کنند.

کمک مالی سخاوتمندانه شما کمک زیادی به ما می کند تا زندگی بسیاری از انسان ها را بهتر کنیم.

امروز خدا در همین نزدیکی ها نعمت می پاشد.

درود فراوان پروردگارتان بر شما باد و خجسته باد بر شما روز نیکوکاری.

 

 • کمک شما بسیار ارزشمند است و برای همیشه در یاد و خاطره من قابل احترام خواهد بود. من واقعا نمی توانم به اندازه کافی از شما تشکر کنم.