لیست قیمت چیلر و مینی چیلر، ۵ آذر ترب-بتا تهویه

در واقع می توانید در عرض ده دقیقه، کویل های میکروکانالی را با اسپری پر فشار بدون خم شدن فین ها بشویید؛ درصورتی که این کار در مورد کویل فین و لوله، فین ها را خم می کند. مبرد می تواند از هر نوعی (برای مثال R22 , R134a , آدرس سایت R407 و …) با توجه به نیاز یا درخواست مشتری باشد. به دلیل استفاده از تجهیزات کمتر و ساده تر، دارای طول عمر کمتری می باشند. شیر انبساط الکترونیکی گرانتر و دقیق تر از نوع مکانیکی آن می باشد. جهت اطلاع از آخرین و بروزترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  • اصلی ترین و مهم ترین مزیتی که سیستم مینی چیلر متصل به فن کویل ها در ساختمان ایجاد می کند این است که آب سرد مینی چیلر در روزها و هفته های گرم سال (یا آب گرم موتورخانه یا پکیج در روزها و هفته های سرد سال) با لوله کشی به تمام فن کویل ها پمپاژ می شود.
  • تعمیر مینی چیلر توسط نمایندگی مینی چیلر بسیار آسان و سریع انجام می شود.
  • مینی چیلر در اصل چیلر هوا خنککوچکی است که پمپ و منبع انبساط نیز در آن وجود دارد برای تولید آب سرد مورد نیاز جهتفن کویل یا دستگاه های صنعتی همچنین برای واحد های آپارتمان‌ها، ویلاها و ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می گیرد.
  • زمانی که ما تصمیم به خرید مینی چیلر می گیریم، با شرکت ها و قیمت های مختلفی روبرو می شویم که ما در این مرحله اصولا سردرگم می شویم که از کدام برند خرید کنیم و تمام تلاش خود را می کنیم که با قیمت مناسب اما یک مینی چیلر با کیفیت خوب بخریم .
  • مهم‌ترین تفاوت چیلرهای آب سرد و خنک‌کننده شیوه خنک‌کنندگی کندانسور است.
  • از برج خنک کننده و تجهيزات آن که در چيلرهاي بزرگ آب خنک استفاده مي‌شود، بي‌نياز است.

به این صورت که بخشی از مایع مبرد تبخیر و کاهش زیاد دمای مبرد را به دنبال دارد. در نهایت مبرد سرد ورودی به اواپراتور موجب خنک شدن جریان آب دریافتی شده و بعد از بخار شدن، دوبارهه به کمپرسور بر می گردد. دستگاه مینی چیلر یا چیلر کوچک همان چیلر است که در ابعاد کوچکتر طراحی و تولید می ‌شود. مینی چیلر ها در مصارف خانگی و صنعتی کاربرد دارند و در دسته چیلرهای تراکمی قرار می‌ گیرند. انتخاب مینی چیلر مناسب برای محل کار یا منزل مستلزم شناخت نحوه عملکرد چیلر و آشنایی با اجزای چیلر است. با توجه به همین موضوع برآن شدیم تا در این مقاله در مورد مینی چیلر، مزایای دستگاه مینی چیلر، کاربرد مینی چیلر و مقایسه آن با چیلر بپردازیم.

چیلر هوا خنک اسکرال ۱۰ تن میدیا مدل MGC-F30W/RN1

مینی چیلرها توانایی رطوبت زنی در مناطق آب و هوایی خشک را ندارند. مقایسه هزینه تهیه و اجرا و بهره برداری داکت اسپلیت با مینی چیلر برای هر واحد مسکونی و همچنین انجام صحیح برآورد و مقایسه این هزینه ها به عوامل متعددی مانند برند انتخابی، متراژ زیر بنای واحد، محل و چگونگی اجرا و غیره بستگی دارد. اساس کار شان مانند چیلرهاست که با خنک کردن آب در اپراتور و ارسال آن برای فن کویل ها، سرمایش مورد نیاز ساختمان را فراهم می کند. در صورت استفاده از مینی چیلر در یک ساختمان، در مجموع هزینه مصرف برق نسبت به استفاده از چیلر مرکزی برای کل ساختمان بیشتر است .

اواپراتور یک لوله ورود و یک لوله خروج برای مبرد و نیز یک لوله ورود و یک لوله خروج برای آب یا هر سیالی که قرار است سرد شود، دارد. پوسته خارجی اواپراتور با فوم مخصوص عایق کاری می شود تا اولا راندمان آن با کاهش اتلافات، افزایش یابد و دوما از شکل گیری قطرات آب (ناشی از تقطیر بخار آب موجود در هوا بر سطح سرد) جلوگیری گردد. از مهمترین مزایایی که اواپراتور شل اند تیوب در مینی چیلر ایجاد می کند این است که قیمت دستگاه کاهش می یابد و از مهمترین مزایایی که نوع صفحه ای آن ایجاد می کند این است که ابعاد دستگاه کوچک تر و جمع و جورتر می شود.

لیست قیمت چیلر و مینی چیلر، ۵ آذر ترب-بتا تهویه

این امکان را فراهم می‌نماید که پس از خاموش شدن دستگاه، همچنان دستگاه به کار خود ادامه دهد و مدت‌ها زمان پس از خاموشی بحث خنک کاری هوای محیط صورت گیرد که این امر سبب کاهش استهلاک دستگاه می‌شود. در یک چیلرهوا خنک، گاز مبرد توسط کمپرسور مینی چیلرهای هوایی فشرده می‌شود. گاز متراکم شده با فشار و دمای بالا وارد کندانسور و در مداری بسته عمل سرد سازی آب انجام میشود و پس از سرد شدن به صورت مایع در می‌آید.

چیلر جذبی شعله مستقیم 120 تن تبرید هیتاچی Hitachi

دستگاه مینی چیلر در واقع چیلر کوچکی است که برای واحدهای مسکونی، تجاری و اداری کوچک کاربرد دارد. در ادامه ضمن معرفی انواع دستگاه مینی چیلر با طرز کار، اجزا و مزایای انواع دستگاه های مینی چیلر و همچنین بهترین روش خرید انواع دستگاه های تهویه مطبوع با مناسب ترین قیمت آشنا خواهیم شد. در واقع فن کویل هایی که داخل ساختمان نصب می شوند و به مینی چیلر متصل می گردند ، از جمله کم صداترین سیستم های تهویه محسوب می شوند. چونکه هر فن کویل یک فن بسیار کوچک دارد که صدای آن در حد صدای کارکرد یونیت داخلی کولر گازی است.