صرافی Coinex چیست؟ محبوب‌ترین صرافی خارجی برای ایرانیان محمد فاموریان

تیم تشکیل دهنده صرافی CoinEx از شرکت های معتبر اینترنتی و تامین نالی در جهان می باشد. و این ویژگی ها باعث افزایش اعتبار این صرافی در جهان شده است. آموزش خرید ارز از کوینکسنمودار ارز در کوینکسهمانطور که می بینید قیمت ارز به دلار و نیز نمودار آن را برایتان خواهد آورد. پیتر برنت، معامله‌گر پرسابقه عقیده دارد که بازار نزولی دوج کوین در ماه مه (اردیبهشت) سال گذشته آغاز شد و اکنون به پایان رسیده است.

این صرافی شرایطی را فراهم آورده تا کاربران بتوانند بدون نیاز به احراز هویت تا مبلغ قابل قبولی را در این صرافی برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال استفاده کنند. این خدمات با توجه به قیمت بالای دلار در بازار داخل می‌توان یک فرصت بسیار مناسب برای کاربران ایرانی دانست. پیش بینی قیمت دلار نشان از همچنان صعودی بودن آن در بازار داخل نیز دارد. هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با اینجا کلیک کنید وب سایت خود باشید. بررسی صرافی کوینکس با بررسی مقدار مبلغ قابل سرمایه‌گذاری بدون نیاز به احراز هویت در این صرافی ادامه می‌دهیم. اگر با یکی از صرافی های داخلی ارز دیجیتال کار کرده باشید احتمالاً با محدودیت حجم معاملات و تراکنش ها بدون احراز هویت تا حدی آشنا هستید. برای اینکه این موضوع را بهتر درک کنید، لازم دانستیم تا دلیل استفاده از احراز هویت در انواع صرافی ارز دیجیتال متمرکز را با شما در میان بگذاریم.

  • صرافی Coinex بر ایمنی، پایداری، خدمات حرفه ای و سازگار بودن تمرکز دارد.
  • در دسامبر سال 2017 صرافی کوینکس فعالیت خود را در بازار ارزهای دیجیتال آغاز کرد.
  • صرافی Coinex جزو معدود پلتفرم‌های خارجی است که دسترسی کاربران ایرانی را قطع نکرده است.
  • این صرافی به بیش از 100 کشور دنیا خدمات ارائه می‌دهد که یکی از این کشورها ایران است.

البته صرافی ها هم این نقدینگی را از سپرده ی کاربرهایشان تأمین می کنند. عکس های فتوشاپ شده و دارای ادیت در coinex تایید نمی شوند. فرمت تصاویر آپلود شده در سایت coinex بایستی jpeg و png باشد. با مشاهده کردن پیامی مانند تصویر زیر، متوجه می شوید که موبایل شما با موفقیت وریفای شده است. به بخش “Security Settings” رفته و در قسمت موبایل بر روی “Blind” کلیک کنید.

  • خوب حالا تمامی اطلاعات موجود در این صفحه مربوط به ارز اتریوم میشه.
  • اولین و بزرگ‌ترین هدف از معرفی توکن های بومی در صرافی ها کسب درآمد بیشتر است.
  • وریفای موبایل نیز از طریق ارسال پیامک به راحتی انجام می شود.
  • به‌دلیل فیلتر بودن این صرافی در کشور ایران، برای استفاده از آن باید از وی‌پی‌ان استفاده کنید.

اگرچه برای واریزی هنوز محدودیتی تعیین نکرده‌اند اما محدودیت‌های برداشت بر اساس تأیید متفاوت هستند (اولیه یا پیشرفته). برای تأیید حساب‌های مقدماتی کاربران باید یک شناسه معتبر صادر شده از سوی دولت خود، گذرنامه یا گواهینامه رانندگی، یک تصویر سلفی با داشتن شناسنامه و متن نوشته شده “CoinEx” همراه با تاریخ ارائه دهند. اسناد مورد نیاز برای تأیید حساب پیشرفته را می‌توان از خود صفحه حساب یافت.

روند کوتاه مدت بیت کوین

صرافی Coinex چیست؟ محبوب‌ترین صرافی خارجی برای ایرانیان محمد فاموریان

مجموعه میهن بلاکچین به‌طور پیوسته هدف گسترش تکنولوژی بلاک چین و ارزهای دیجیتال در ایران و در سطح جهانی را دنبال می‌کند. به طوری که باید پاسپورت یا یک مدرک معتبر هویتی دیگر خود را اسکن کرده و آن را در سایت بارگزاری نمایید. آن‌گاه در این سطح می‌توانید روزانه تا یک میلیون دلار برداشت داشته باشید.

پذیرش سفارش ترجمه