سیستم دزدگیر اماکن و منزل

شما باید دستگاه مرکزی، سنسورها، آژیر و حتی باتری و کنترل از راه دور را بهصورت جداگانه تهیه کنید. در اینجا به نکات مهم در خرید دزدگیر اماکن که برای منزل خود باید توجه داشته باشید توجه میکنیم. اینکه شما بخواهید همواره به کودک خود در بخش های مختلف منزل توجه داشته باشید امری غیر قابل انکار است. اگر براي انتخاب بهترين دوربين مداربسته در رستوران خود به کمک نياز داريد با بخش پشتيباني مجموعه چشم پنهان تماس بگيريد. از این حیث با سپری شدن دوره آموزشی نصب دوربین شما نیز زیر مجموعه مشاغل خدمات ساختمانی قرار خواهید گرفت، مشاغلی که در کشور ما هیچ موقع بیکاری نداشته اند.

به این صورت که هر زمان که چشمی یا سنسور (بسته به کاربرد آن) حرکت، گرما، دود و هر نوع تحرکی را احساس کنند با ارسال پیغام به پنل مرکزی اتصال یک زون بسته را باز میکنند. افزایش تعداد افراد در یک محل باعث کاهش امکان وقوع جرم در آن محل میشود که همین حضور افراد یک نوع نظارت طبیعی محسوب میشود. به همین منظور می بایست دوربین های مدار بسته را در زاویه دید مناسب، به تعداد مورد نیاز جهت پوشش کامل ماشین آلات و پرسنلی که در حال فعالیت در اینگونه مراکز می باشند نصب کرد. پیدا کردن دزدگیر اماکن مناسب، بستگی به نیازهای شما دارد. در انتخاب نوع سیستم دوربین مداربسته مناسب، با وجود استفاده فراگیر از دوربین های مداربسته آنالوگ در کارخانجات و محیط های صنعتی، باید اشاره کرد که این نوع از دوربین های مداربسته معمولا بعضی از نیازهای خاص کارفرمایان را در خصوص رزولوشن و وضوح تصویر بسیار بالا در برخی از موارد که نیاز به دیدن جزئیات خاص با دقت بسیار بالا باشد را برآورده نمی نماید به همین منظور دوربین های مداربسته تحت شبکه یا دیجیتال HD می تواند گزینه مناسبی برای پوشش اینگونه نیازها در کارخانجات و اماکن صنعتی باشد.

به این معنی که حداقل نیازهای کاربر در آن در نظر گرفته نمیشود. نصب دوربین مداربسته در محیطهای عمومی و محیطهایی که روزانه افراد متعددی از آن جا عبور میکنند، مثل: مجتمعهای تجاری، فروشگاهها، سطح خیابانها، بزرگراهها ممنوع نیست. زمان بسیاری از سرقت ها از صبح زود تا بعد از ظهر است یعنی دقیقا زمانی که افراد به سر کار میرون دو اصلا فکرش را نمی کنند، ممکن است سرقت انجام شود و این موارد لزوم استفاده از دزدگیر منزل را بالا می برد. ابزار امنیتی دیگری مانند سیستم دودزا طلا فروشی و دزدگیرهای پیشرفته کمک بسیاری به شما در حفظ امنیت و جلوگیری از سرقت ساختمان میکنند. سیستم های سیم تاوت می توانند با انواع سوئیچ ها یا آشکارسازها عمل کنند که حرکت را در هر انتهای سیم ها حس می کنند. این حسگر را می توانید در هر جای ساختمان به کار روند. مرحله 3: وارد صفحه وب روتر خود شوید و پورت HTTP و پورت RTMP را به آدرس IP دوربین در روتر انتقال دهید. اگر قرار باشد برای منزل خود سیستم امنیتی دزدگیر تهییه کنیم میخواهیم سالیان سال کار کند و اگر زمانی از تنظیم خارج شد در کمترین زمان و به راحتی خودتان دوباره آن را تنظیم و یا مسئله را حل کنید.

با نصب دزدگیر هوشمند .می توانید هر تعداد ریموت به سیستم اضافه کرد. با این کار هم تعداد و هم نقشه نصب دوربین را خواهید داشت. دزدگیر منزل با کیفیت بالا امنیت بهتری برای شما خواهد داشت .دزگیر از جمله وسایل با ارزش در یک منزل می باشد.کار کردن با دزدگیر باید راحت باشد . تغذیه این مرکز از برق شهری است که می توان با اضافه کردن یک باتری، در هنگام نبود برق نیز از دزدگیر اماکن استفاده کرد. برای نظم دادن به این کابل ها و نیز زیبایی محیط، می توان از داکت استفاده نمود. از دیگر مزیت های وجود دوربین مداربسته در کارخانه این است که باعث بالا رفتن بازدهی کار می شود، باعث مدیریت بهتر کارخانه می شود و می توان با آن به نقاط و مکان های حساس و مهم مانند انبار، محل تجهیزات و دفتر مدیر نظارت کرد.

زمانی برای خرید یک دزدگیر اماکن نیاز به یک کارشناس بود که وارد خانه شما بشود وسیم ها را از داخل دیوار های شما عبور دهد اما امروزه دزدگیر های بیسیمی هستند که نصب آنها بسیار ساده تر است.یک از پاسخها برای سؤال دزدگیر منزل چی بخرم ؟ اما مشکل اینجاست که اصولا آژیرها از نظر فیزیکی در معرض آسیب قرار دارند، بنابراین نیاز به یک پوشش محافظ دارند. برای نظارت عمومی بر خانه شما ، یک سیستم دوربین مداربسته خانگی ساده گزینه مناسبی خواهد بود اما اگر شما نیاز به ارائه مدارک در دادگاه دارید ( همه این را نمی خواهند ) پس شما به تنظیمات خاصی نیاز خواهید داشت و برای این کار ما توصیه می کنیم با نصابان حرفه ای شرکت آس جهت خرید دوربین مناسب مشورت کنید. شرکت آریا ایمن با هدف خدمت به مشتریان آماده ارائه خدمات در حوزه فروش، نصب، راه اندازی و پشتیبانی دزدگیر اماکن در تنکابن و شهرهای اطراف و همچنین خدمات پس از فروش بسیار عالی می باشد.

معمولاً اجزاء سیستم دزدگیرها بهصورت جداگانه به فروش میرسد، جنس و مدل این لوازم نیز بسیار دارای اهمیت است. این مدل یکی از قدیمترین و ایمنترین نوع دزدگیر منزل است. یکی دیگر از نکاتی که هنگام خرید دزدگیر اماکن باید به آن توجه داشت، مدل دزدگیر است. به مدل های اتوماتیک و برقی لنز های متغیر، لنز موتورایز (Motorize) میگویند که به کمک موتوری که داخل آن وجود دارد کاربر میتواند با دادن فرمان از طریق دستگاه رکوردر، فاصله کانونی لنز را تغییر داده و تصویر را زوم یا زوم بک کند. همچنین قیمت دزدگیر اماکن بستگی به نوع و مدل پنل مرکزی نیز دارد.

شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که بهتر است نصب دوربین مداربسته را خودمان انجام بدهیم یا نصب را به نصاب سیستم دوربین مداربسته حرفه ای بسپاریم؟ در انتهای آن پیچی وجود دارد که پس از اتصال به پورت، با چرخاندن آن، قفل می شود. ادغام POS و دریافت داده از آن به دوربین ، بهترین سند بررسی تصاویر ضبط شده میباشد.بسیاری از دستگاههای نظارتی ادغام مستقیم از دستگاههایPOS را پشتیبانی میکنند اما نصابان باید به قابلیت های دستگاه ضبط ، پشتیبانی از POS نیز دقت نمایند. پس صفحه اصلی سیستم باید در مجاورت منبع انرژی و یک خط تلفن نصب گردد. در دوربین های آنالوگ با افزایش فاصله و هنگامی که از یک فرمت به فرمت دیگر تبدیل می شود، وضوح خود را از دست می دهد. امروزه با افزایش جمعیت، برقراری امنیت و حفاظت از محل کار یا زندگی یکی از مهمترین دغدغه ها والویت های روزمره افراد شده است . امروزه اغلب دوربینهای مداربسته به شبکه WiFi متصل میشوند و از راه دور و با استفاده از کامپیوتر و گوشیهای هوشمند میتوان بر آنها نظارت و کنترل داشت.

با نصب دوربین مدار بسته از طرف ما می توانید انتقال تصویر رایگان و ۱۸ ماه گارانتی تعویض محصولات Infinity با ضمانت و گارانتی ۱۸ ماه آریا را داشته باشید. یک سیستم دوربین مداربسته برای منزل دارای اجزای مختلفی است که با در کنار هم قرار گرفتن این قطعات یک سیستم دوربین مدار بسته کامل شکل میگیرد . هنگام به صدا درآمدن آژیر اعلام سرقت این دزدگیر با شمارههای ثبتشده تماس برقرار مینماید و یک پیام که از قبل تعیین شده است برای این شمارهها پخش میشود و درنتیجه از سرقت محل موردنظر جلوگیری میکند. از دزدگیر اماکن در مکانهای مختلف از جمله منزل، آپارتمان، ساختمان اداری، بانک، مکانهای عمومی، بیمارستان، مراکز خرید، مغازه ها و … 9. سپس پنجره ای باز می شود که از شما درخواست اجازه دسترسی برنامه Perch به بخشهایی از دستگاه اندرویدی از جمله دوربین را ارائه میکند.

این موارد برای کارکرد کامل دزدگیر ضروری به نظر می رسند، شما می توانید با خرید پکیج کامل دزدگیر اماکن تمامی این ابزار ها در نصاب دزدگیر اماکن برای منزل اختیار داشته باشید. شما می بایست برای نصب کامل پکیج دزدگیر اماکن، با طریقه نصب دتکتور دود و ست کردن آن با پنل مرکزی آشنایی داشته باشید تا در صورت بروز دود در محیط دستگاه شما آژیر بکشد. برای نصب و راه اندازی دوربین ثبت پلاک با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید. در دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن و منازل آموزشگاه فنون برق به طور کامل طریقه نصب و راه اندازی انواع دزدگیر اماکن به شما آموزش داده می شود. شما باید مدل دزدگیر را با توجه به محیط مورد استفاده انتخاب نمایید. بروی حافظه این مدل دزدگیر شمارههایی ثبت میشود که میتواند شماره صاحبمنزل و اطرافیان او باشد. امروز با توجه به افزایش تعداد دزدی ها ،نصب دزدگیر اماکن برای حفاظت از اماکن بسیار مهم و کارا می باشد،در زمان نصب دزدگیر باید به مسائلی توجه داشته باشید که بیشترین امنیت را تامین و کارایی مطلوبی داشته باشد.از این رو شرایطی را در زیر مطرح مینماییم که لازم است حتما به کار گرفته شوند.

مرکز دزدگیر خانه را می شود قلب و مغز یک سیستم اعلام سرقت دانست. یک قطعه بر روی قسمت ثابت و قطعه دیگر بر روی قسمت متحرک در یا پنجره نصب میشود. معمولا این نقاط شامل فضاهایی است که امکان رفت و آمد در آنها وجود دارد، مانند درب ورودی و خروجی منزل، درب پارکینگ، حیاط، فضاهای وسیع مانند هال و پذیرایی به ویژه اگر در این فضاها پنجره وجود دارد که ورود به آن از بیرون منزل امکان پذیر است. می توان آن ها را در جاهایی مانند ورودی ها، راهرو ها بالکن و غیره نصب کرد. دوربین مدار بسته ای که در گاراژ و یا محل عبور و مرور شما نصب می شود، به طور خاص برای نگهداری از دوچرخه ها، تجهیزات ورزشی، اتومبیل و هر کسی است که آن ها را کنترل می کند.

آژیرهای داخلی که به نامهای سیرن و پیزو نیز شناخته میشود در محیط داخلی ساختمان و کنار جعبه اعلام سرقت نصب میشود. در کنار این ها برای یک محیط صنعتی، یک دوربین مداربسته حتما باید دارای دوام خوبی باشد و بتواند در برابر گردو غبار، رطوبت و حرارت موجود در کارخانه ها و محیط های صنعتی پایداری کند. مزیت استفاده از دوربین مداربسته در یک کارخانه این است که باعث بالا رفتن امنیت می شود چون از دزدی های داخلی و خارجی جلوگیری می کند و امکان رصد مناسب را فراهم می کند. به گزارش ایسنا، بنابراعلام پنتا، دزدگیر اماکن وسیلهای است که باعث کاهش سرقت در محیطهای مختلف میشود و هنگام احساس خطر با به صدا درآمدن آژیر اعلام سرقت، شما را از خطر احتمالی مطلع خواهد کرد؛ بنابراین میتوان نقش چشمگیر این وسیله را در حفاظت از منازل و دیگر محیطها مشاهده کرد. درواقع کار آژیرهای داخلی این است که افراد داخل ساختمان را از خطر احتمالی مطلع کند. آژیرها در هنگام خطر با صدایی متناوب کاربر را از سرقت احتمالی مطلع میکنند. این دزدگیر ها به وسیله سیم کارت قرار گرفته شده در درون آنها می توانند پیامک فارسی و انگلیسی را به کاربران ارسال کنند، سپس با کاربر تماس می گیرند.

سعی کنید مکان دو قطعه سوئیچ نزدیک به هم باشندو وقتی که در با پنجره شروع به باز شدن می کنند از هم جدا شوند. در آماری که از سرقت منازل گرفته شد، نکته قابل توجه آن این بود که 34 درصد این سرقتها از درب ورودی شروع شد بود. دزدگیر بعد از تشخیص نفوذ شروع به آژیر کشیدن میکند. همچنین در صورتی که بخواهید مدار شماره گیر خودکار تلفن را به مدار دزدگیر نصب نمایید، بایستی یک بلندگوی کوچک در محل نقطه SP (بلندگو) وصل نموده و داخل جعبه دزدگیر و در کنار میکروفون مدار شماره گیر اتوماتیک قرار دهید. شکستن یک قفل.با اعلام صدا، این عمل غیرقانونی را اعلان میکند.دزدگیرهای موجود در بازار هرچند از لحاظ ظاهر .در انواع و اشکال مختلفی ارائه شدهاند.ولی بطور کلی همگی آنها دارای یک ساختار مشترکی میباشند.یعنی اکثرا دارای خط تحریک باز و خط تحریک بسته هستند .که محل وصل حسگر باز و حسگر بسته میباشند و دارای کلید معمولی . پنل مرکزی دزدگیر یا سانترال مرکزی دزدگیر که کلیه سنسورها و تجهیزات به آن متصل میباشند منبع تغذیه پنل مرکزی و سنسورها باطری یا یو پی اس برای مواقع ضروری تجهیزات هشدار دهنده و ایجاد آلارم تجهیزات تلفن کننده انواع چشمی دزدگیر (سنسورهای موشن دیتکتور – سنسور تشخیص حرکت)، انواع شوک سنسور یا سنسورهای حساس به لرزش و کوبش و انواع مگنت بسته به نوع و کاربرد دزدگیر در سیستم ها استفاده میشوند ولی اکثر دزدگیرهای اماکن تمامی سنسور ها را دارا میباشند.