دکور مغازه طلا فروشی شیک و خارق العاده

طراحی دکوراسیون داخلی برای مغازه طلافروشی برای شما بعنوان فروشنده مزایای زیادی دارد و با دانستن هر یک از این مزایا شما بیشتر مشتاق به اجرای طراحی دکور مدرن و حرفه ای خواهید شد. البته هر هزینه ای که در طراحی دکور صرف می کنید، باعث بهبود عملکرد و بازدهی بیشتر کار مغازه می شود. در آینده می توانید با هزینه کمتری تغییرات در ویترین و دیوارها ایجاد نمایید. ایجاد تغییرات در دکور در سریعترین زمان صورت می گیرد. کدر شدن شیشهها از طریق جریان الکتریسیته سبب شده که جواهرات موجود در این جعبه ها به خوبی قابل مشاهده نباشند و در نهایت انگیزه سارقین را از این مکان ها کمتر مینماید. ویترین مغازه ها اولین قسمتی است که مشتری ها با ان رو به رو میشود. از این رو علاقمندی شما از همه چیز مهم تر است. با ترکیب بندی درست رنگ های ویترین، دیوارها و کف طلا و جواهر فروشی می توان گامی مهم در جلب توجه بینندگان برداشت. طراحی دکوراسیون داخلی طلافروشی را می توان با مشاوره با دکوراتورهای مختلف انجام داد. درب ورودی ارتباط بین فضای داخلی را با فضای تجاری بیرون ایجاد می کند. درخشش نگین ها و سنگهای جواهرات در زیر نورپردازی جذابیتی بی نظیر پیدا می کند و این باعث می شود مشتری به سمت خرید سوق داده شود .

به یاد داشته باشید که در طراحی دکوراسیون داخلی ، توجه به ایجاد یک نقطه عطف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. نمای بیرونی مغازه جواهر فروشی: توجه به نمای بیرونی یک فروشگاه جواهرفروشی اولین قدم در جذب مشتری به داخل فروشگاه می باشد. به طور مثال طراحی در فروشگاه های طلا و جواهرات زیبایی در کنار امنیت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . در کنار استحکام ظرافت از واجبات طراحی دکور مغازه است. دستیابی تعادل میان شیشهای که به مخاطبین دید روشنی از اقلام شما را به ارمغان می آورد و همچنین حفظ بسیار در امنیت میتواند موضوع مهمی برای طلا فروشیها باشد. این نوع ویترینها با پایه های استیل و همچنین فریم های استیل ساخته شده و از نظر زیبایی نیز به دلیل تلفیق شیشه و استیل، بسیار شیک و مدن خواهند شد. توجه به نورپردازی : در طراحی شیک ترین دکور برای طلافروشی باید برنامه ویژه ای برای نورپردازی ها داشت. مشتریان خارج از مغازه با مشاهده ویترین شیک شما را انتخاب می کنند. درب های اتوماتیک و ریموت دار استفاده زیادی دارند زیرا می توانند بار ترافیکی را برای شما کنترل کنند تا بتوانید بر رفت و آمد مشتریان نظارت بهتری داشته باشید. صاحب مغازه باید بتواند به راحتی طلا و جواهرات را در ویترین گذاشته تا مشتریان و خریداران بتوانند طلا و جواهرات را مشاهده کرده و خرید کنند.

دکور طلافروشی کلاسیک از محبوب ترین انتخاب ها برای دکور زدن در طلا فروشی است. یکی از مهم ترین طراحی های طلا فروشی که از اهمیت بالای برخوردار است پیشخوان و یا کانتر طلا فروشی است. در فنگ شویی ثروت ورودی بسیار مهم است. ویترین و دکوراسیون مغازههای طلافروشی کوچک با مغازههای بزرگ تفاوت دارد، زیرا در مغازههای بزرگ امکان ایجاد انواع دکوراسیون برای طراحان داخلی وجود دارد. علاوه بر این افراد با وجود چنین حسی نمی توانند بر روی جواهرات و طلاها تمرکز کرده و انتخابی داشته باشند. سنگ های تزئینی زیبایی وجود دارند که کلاس طلافروشی را بالا برده و شکوه خاصی به مغازه می بخشند.

محل قرارگیری دزدگیر و گاز صندوق: یکی از مواردی که در طراحی این محل جهت بالا بردن امنیت محیط باید به آن توجه نمود مکان نصب دزدگیر و گاوصندوق است. به مکان قرارگیری صفحه نمایش موجودی و قیمت طلا و واحدهای کشور های مختلف و همچنین محل پیشخوان پرداخت و فضای خدمات و اداری خوب توجه کنید. در طراحی مغازه طلا فروشی باید به بخش پیشخوان طلافروشی توجه نمود. ساخت ویترین برای یک مغازه ی طلافروشی مهمترین بخش در نمایش نمای طلافروشی به رهگذران است. این فرم که اغلب در بازارهای طلافروشی یافت می شود، قوانینی دارد که باید از آنها پیروی کنید. برنامه ریزی برای فضاهای اداری و پیشخوان فروش و در صورتی که طلا فروشی در مقیاسی بزرگ تر طراحی می شود، محلی است که معاملات در آن جا به پایان رسیده و قرارداد ها امضا می شود و عموماً بایستی نزدیک ورودی مغازه واقع شده باشد. به طور کلی طراحی سقف مغازه و قفسه بندی ها و نورپردازی مناسب حتی کفپوش و کاغذ دیواری و ویترین و چیدمان وسایل همه شامل طراحی داخلی مغازه می شود، توصیه می شود ابتدا وسایل و تجهیزات مورد نیاز را برای مغازه خود فراهم کنید. برای ویترین های داخلی خود حتما نورپردازی خاص در نظر بگیرید.

رنگهای تیره معمولاً در نمایش طلا و جواهر بهتر میتوانند عمل کنند. در مورد انعکاس نور در موارد بعدی توضیح خواهیم داد اما در مورد نور بهتر است به نسبت ابعاد فضای خود نوری را انتخاب کنید که در عین زیباتر کردن فضا، چشم مشتریان را اذیت نکند. اجرای دکور می تواند با مشورت با یک طراح دکور حرفه ای صورت گیرد و همچنین شما می توانید طرح و ایده اصلی را خود بدهید و در مورد جزئیات و نحوه اجرای کار از متخصصین این کار کمک بگیرید. طراح داخلی این نوع بنا باید درک درستی از علم رنگشناسی، نور پردازی، علم فنگ شویی و چیدمان اصولی وسایل داشته باشد. باید در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه طلا فروشی توجه به امنیت و ورود و خروج از مهم ترین مسائل به حساب می آید که یک طراح داخلی باید به آن توجه اساسی داشته باشد. اما از آنجایی که ممکن است شما راهرویی به معنای متداول در فروشگاه خود نداشته باشید، هنوز هم مهم است که شما محصولات را طوری گروه بندی کنید که از دید خریدار، معنی دار باشد. گروه حرفه ای طراحی دکوراسیون طلا و جواهر مقدم مفتخر است تمامی خدمات خود را در زمینه تولید، طراحی سه بعدی در حضور مشتریان گرامی ارائه دهد.

انتخاب این سبک مبلغ دکوراسیون شما را تا حدودی بالا میبرد زیرا باید با روکش ممبران و یا روکش چوب و چوب خالص اجرا شود، در صورتی که با انتخاب سبک مدرن شما می توانید از متریال های ارزان تری مانند ام دی اف ااستفاده کنید. این نوع از ویترینها اغلب در اسباببازی فروشی ها کاربرد دارند و میتوان رنگ آن را مطابق با سلیقه خود در رنگهایی چون بنفش، برنز، آبی یا سبز انتخاب کرد. رنگبندی ویترین، نورپردازی آن و چگونگی چیدمان اجناس به عنوان اولین جاذبه های بصری نقش زیادی در جلب توجه مشتری ها دارند. مخاطب اصلی مغازه خانم ها هستند که در توجه به نکات ریز زبانزدند. نقطه ی عطف را با بهره مندی از نورپردازی ها و یا لوازم خاص و شیک برجسته می کنند که موجب جلب توجه مشتریان می گردد. به سردر جواهر فروشی توجه کنید. ویترین طلافروشی یودکور طراحی دکور مغازه یودکور این رویکرد را با نورپردازی نقطه و خط تقویت کنید.

دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی باید با توجه به تمامی بخش های موجود در مغازه طراحی گردد و از اینکه به بخشی اصلاً توجه نشود ، خودداری شود. در طراحی دکوراسیون طلا فروشی باید به انتخاب اسباب موردنیاز توجه زیادی داشته باشید. در فرآیند طراحی پروژه پرداختن به موضوع ویترین در جایگاه ویژه ای قرار داشت. معمولا با خالی کردن بین دو ویترین و یا یک طرف ویترین جایی را برای درب ورودی در نظر می گیرند. خاصه آن دسته از فروشندگان که به تازگی وارد این حرفه شده اند و آگاهیِ دقیقی نسبت به چیدمان جنس یا جایگاه یک جواهر در ویترین ندارند.

در داخل پیشخوان حتما قفسه هایی برای طلاهای کوچک تر، قرار دادن ترازو ها و ماشین حساب، سیستم های نظارتی و کامپویوترها، قسمتی برای قرار دادن صندلی و دفاتر و … چنین فروشگاه هایی باید به گونه ای طراحی شوند که به طرز مطلوب مجموعه جواهرات را به نمایش بگذارند، به مشتریان این امکان را بدهد تا با سهولت موارد دلخواهشان را جستجو کنند و در عین حال امنیت حفظ شود. زیرا شما در این فروشگاه کار خواهید کرد و احساسی که در فروشگاه خود دارید از هر چیز دیگری مهمتر خواهد بود. شما میتوانید برند خود و یا هر طرح های دلخواه خود را بر روی ویترین شیشهای خود حکاکی کنید. شاید بخواهید علاوه بر نشان دادن خوب، خطر سرقت طلای خود را کاهش دهید. الگوی هندسی ذکر شده در نمای پروژه، به صورت یکپارچه بدون بازی های فرمی در نظر گرفته شد تا علاوه بر تاکید به متریالیتی متفاوت پروژه، نظم و خلوص را نسبت به نماهای آشفته همجواری ها، برای این بدنه شهری به ارمغان بیاورد. سوم این که مشتری ها اصولا دوست دارند تا وارد فضایی شیک شده و از آنجا خریدهای خود را دکوراسیون داخلی طلافروشی انجام دهند. طرح کف ممکن است برای طلا سازی ها با مقادیر خرده فروشی پایین متفاوت باشد – ممکن است از قفسه های دیواری باز استفاده شود تا مشتریان بتوانند کالا را مشاهده کنند.

طراحی جواهر فروشی یکی از آن دسته از فضاهاست که تاثیر زیادی برای فروش شما در پی خواهد داشت. زرق و برق و تجملی بودن در این جا بسیار مهم است و یک دکور عالی به فروش بیشتر کمک زیادی می کند. طراحی و زیباسازی خروجی فروشگاه هم به اندازۀ داخل آن مهم است. گفتیم که طراحی نورپردازی و روشنایی طلافروشی و فروشگاه جواهرات کار سادهای نیست. برای طراحی طلا فروشی زمانی، با توجه به درخواست کارفرما از سبک مدرن به عنوان گزینه مناسب برای طراحی استفاده شد و تلاش نمودیم تا از سیستم روشنایی هالوژنی و محو شده در سقف استفاده کنیم تا محیطی ظریف، ساده و در عین حال منطبق با سبک طراحی این فضا داشته باشیم. نمای بیرونی جواهر فروشی : توجه به نمای بیرونی یک فروشگاه جواهر فروشی اولین قدم در جذب مشتری به داخل فروشگاه می باشد. سبک کلاسیک با جواهرات بسیار سازگار است اما اگر فروشگاه شما خیلی کوچک است سبک کلاسیک به هیچ وجه توصیه نمی شود زیرا ستون و سرستون دارد و فضا را هدر می دهد. سبک کلاسیک با جواهر فروشی بسیار همخوانی دارد، ولی اگر مغازه شما تا حد زیادی کوچک است سبک کلاسیک به خاطر داشتن ستون ها و سرستون ها و پرت شدن فضا اصلا توصیه نمی شود.

این پیام یک مانع مهم جهت خرید کردن از شما است. همچنین نمای خارجی فروشگاه هم مهم است. مسایلی مثل امنیت و حفاظت در چنین فروشگاه هایی می بایست رعایت شود . دیوارها یکی از مکان هایی است که می توانیم تابلو اعلانات را بر روی آن نصب کنیم. پارتیشن بندی های شیشه ای یکی از زیبایی هایی است که می توانید در مغازه خود ایجاد کنید. ما به شما کمک می کنیم به راحتی و با کمترین قیمت دکوراسیون خود را طراحی کنید. یکی از اصلی ترین اسباب های موردنیاز برای طلافروشی ، صندلی راحتی و مبلمان می باشد که باید به درستی انتخاب شود تا هارمونی خوبی با سایر اسباب موجود در مغازه داشته باشد. چرا که طلا کالایی لوکس و باارزش است و نباید به صرف اینکه هر مشتری وارد مغازه می شود آنرا به راحتی در دسترس عموم قرار داد. این به این دلیل است که شما هر روز به فروشگاه می روید و در آنجا با بررسی قیمت فعلی طلا به طور مرتب طلا را جابجا یا تمیز می کنید. اولین چیزی که باید مشخص کنید، هدف اصلی از طراحی و تزیین ویترین مغازه است، در این مورد معمولا با دو انتخاب روبرو می شوید: انتخاب اول اینکه محصولات در مرکز اصلی توجه باشند و انواع کالاها در ویترین به نمایش گذاشته می شوند یا انتخاب دوم که ویترین با آیتم های اندک تزیین می شود طوریکه خود مغازه و دکوراسیون داخلی آن در دید و توجه قرار بگیرد.