خرید و قیمت اتو بخار بوش مدل TDA3024010 فروشگاه اتوکالا | سناپویان

خرید و قیمت اتو بخار بوش مدل TDA3024010 فروشگاه اتوکالا | سناپویان

که از ویژگی های ضد رسوب،ضد چکه،قطع خودکار و بخاردهی عمودی برخوردار می باشد. که با این ویژگی ها بیشترین کیفیت و کارایی را به کاربران ارائه می دهد. از دیگر ویژگی های این دستگاه صفحه سرامیکی،بخاردهی پیشرفه و… هستند که در صفحه پایین درباره آنها توضیح خواهیم داد. شاید از خود بپرسید، اتو بخار مخزن‌دار یعنی چه و این محصول چه تفاوتی با دیگر محصولات دارد؟ بیاید ابتدا با این محصولات آشنا شویم و سپس به معرفی اتو بخار بوش مدل TDS6040 بپردازیم.

قطع خودکار جریان برق (Auto-Off)

اتوی بخار بوش با بهره گیری از طراحی ارگونومیک، امکان تنظیم بخار را در سه سطح مختلف فراهم می سازد. ناگفته نماند، این مدل به سیستم  Easy Comfort نیز مجهز شده تا بتوان بدون نیاز به تنظیمات دما، عمل اتوکشی را انجام داد. اتو بخار مخزن دار بوش TDS6040 مجهز به جدیدترین سیستم رسوب‌زدا تحت عنوان Calc’n Clean Perfect میباشد. میدانید که نشست رسوب و آهک داخل دستگاه اتو بخار، بخارگر و اتو مخزن‌دار پس از مدتی موجب نقصان در کارایی آن‌ها میشود. ضمن اینکه خروج ذره‌های سفید رنگ از کف اتو و نشست آن‌ها روی سطح پارچه (مخصوصاً پارچه‌های تیره‌رنگ)، ظاهر ناخوشایندی ایجاد خواهد کرد. اما با وجود سیستم ضد رسوب هوشمند در اتوهای مخزن دار بوش مدل tds6040، املاح و گچ موجود در آب، پیش از ورود به بویلر تصفیه میشوند و به داخل مخزن مخصوص منتقل میشنود.

یخچال ساید اینستاویو الجی مدل x247

ترکیب رنگ‌های سفید، مشکی و قرمز روی بدنه، بسیار زیباست و جلوه‌ی منحصر به فردی دارد. دستگاه دارای یک مخزن ۱.5 لیتری است که به شما اطمینان میدهد تا حجم زیادی از لباس‌هایتان را تنها با یک بار پر کردن آن اتوکشی نمایید. کفی سرانیوم گلیس با وجود طراحی هوشمندانه و مدرن، فرآیند اتوکشی را با کیفیت مطلوبی همراه خواهد ساخت. بنابراین به شما کمک میکند تا هم در زمان و هم در انرژی تا حد زیادی صرفه‌جویی نمایید. دوستان همانطور که از توضیحات بالا پیداست اتو بخار باکیفیت بوش مدل TDA503011P یکی از بهترین اتوبخار های موجود در بازار است. که کمپانی بوش آن را با کیفیت و کارایی بالایی و قدرت بخاردهی بسیار زیاد طراحی کرده است.

  • به دلیل ظرفیت بالای مخزن، حجم بخار تولیدی بیشتر از اتو بخارهای معمولی است.
  • مهم‌ترین عامل تفاوت قیمت در این محصولات تنوع کالاست که در بازار می‌توانید به خوبی آن را مشاهده کنید.
  • با وجود تایمر مخصوص Timer Calc’n Clean از زمان رسوب‌زدایی دستگاه مطلع خواهید شد.
  • سرعت عمل بالای دستگاه، همچنین مصرف انرژی توسط آن را تا حد بهینه کاهش میدهد.
  • که با این ویژگی ها بیشترین کیفیت و کارایی را به کاربران ارائه می دهد.
  • نا گفته نماند که فعلا ما هیچ محصولی برای فروش نداریم و فقط محصولات برتر را به شما معرفی می کنیم.

مهم‌ترین عامل تفاوت قیمت در این محصولات تنوع کالاست که در بازار می‌توانید به خوبی آن را مشاهده کنید. جنس کفی اتو بخار، ابعاد و وزن اتو بخار، قابلیت‌های ایجاد شده در محصولات که برای هر کدام متفاوت از دیگری است، ظرفیت و توان اتو بخار و… همه از عوامل تعیین کننده قیمت این محصول هستند. بنابراین زمانی که تصمیم به خرید یک محصول خاص می‌گیرید، با گزینه‌های مختلفی روبرو می‌شوید.

یکی از قابلیت‌های ویژه این اتو که بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است، قابلیت بخاردهی عمودی آن است. تا پیش از این‌ها اتو کردن لباس‌هایی که می‌بایست به صورت آویز اتو شوند در خانه امکان‌پذیر نبود. اما اتو بخار بوش P۵۰۳۰۰۱ با قابلیت بخاردهی عمودی این امکان را فراهم کرده تا البسه خود را به صورت آویز اتو کنید.

برد اتو بخار بوش فابریکی