جدیدترین مدل های النگو در ایران

جهت مشاهده‌ انواع مدل‌های النگو طلا ظریف و محکم می‌توانید به ‌بخش محصولات طلای منتخب مراجعه کنید. مدل‌های النگو ظریف و محکم خارجی نسبت به النگوهای باریک ایرانی، پهن‌تر هستند. اکنون که با انواع مدل های النگو طلا آشنا شده و می‌دانید النگو طلا شامل چه چیزهایی می‌شود بهتر است با روش‌های خرید این اکسسوری نیز آشنا شوید. از دوران مصر باستان،النگوهای طلازینت بخش بازو و مچ های مردان پرقدرت، زنان‌ زیبا و دختران جوان بوده‌اند. النگو طلا از ظریف ترین و پرکاربرد‌ترین طرح ها گرفته تا حلقه‌‌ای ساده، همواره هدیه‌ای دوست داشتنی برای تمامی سنین است. اندازه النگو بسیار مهم است و به‌اندازه زیبایی آن مهم است پس النگویی را انتخاب نمایید که نه زیاد کوچک باشد و نه بزرگ.

النگو طلا مدل شیدا لوکس (کد

النگو جلوی زیبای به دست خانم ها میده پهن و باریک بودن النگو بستگی به سلیقه داره . قیمت طلا و جواهر جهانی است و خرید طلا در واقع یه نوع پس انداز است که میتواند فایده بسیار داشته باشد. النگو ی طلا یکی از زیور آلات است که خانم ها علاقه‌ی زیادی به آن دارند و بسیار متنوع و زیبا هستند.

  • این النگو مدل G236 طلای 18 عیار با وزن های 2.28 ، 2.30 و 3.18 گرم با سایز های مختلف هستنند ، که در سایر توضیحات مشخصات دقیق قید شده بازی دخترانه و پسرانه است.
  • اگر نگران گم شدن طلاهای خود مانند دستبند هستید، بهتر است به جای آن از النگو استفاده کنید.
  • طبیعی است که هر چه النگو پهن­تر باشد حکاکی بر روی آن راحت­تر می­شود.
مدل تک پوش طلا ساده یا انواع النگو طلا پهن برای استفاده روزانه بهتر هستند. در ضمن مدل های دارای جواهر و سنگ های قیمتی هم نمی توانند انتخاب خوبی برای استفاده روزانه باشند. یکی از نکاتی که برای خرید النگوی طلا باید در نظر بگیرید، چپ دست یا راست بودن است. این موضوع به خصوص برای استفاده از انواع النگو ظریف یا النگوهایی که با سنگ های قیمتی یا جواهرات تزیین شده اند، اهمیت دارد.

در ساخت النگو طلا جدید و تک‌پوش طلا در سال 1400 رنگ‌هایی چون زرد، سفید، رز گلد، سبز و قرمز نیز وجود دارد. البته یک نکته مهم در زمان خرید النگو با رنگ‌های خاص توجه به سازگاری و زیبایی آن با رنگ پوست است. اگر برای استفاده روزمره قصد خرید النگو طلا یا هر نوع طلای دیگری را دارید، بهتر است سراغ کارهای ساده و نسبتاً مقاوم بروید. انتخاب النگوی ظریف، سبک و ساده می­تواند گزینۀ مناسبی برای شما باشد. یکی از مهم­ترین مواردی که هنگام خرید طلا برای استفاده روزمره باید در نظر بگیرید عیار آن است که تأثیر مستقیمی روی قیمت آن خواهد گذاشت. هرچه عیار طلا بالاتر باشد، به این معنی است که طلای بیشتری در آن کار رفته و قیمت زیادتری هم دارد.

جواهرات همیشه یکی از مواردی است که بانوان به آن خیلی اهمیت می‌دهند و تمایل دارند تا برای مناسبت ها طلا هدیه بگیرند. امروزه به دلیل تورم و نوسانات قیمت ها مردم دیگر مانند گذشته قادر به خرید طلا نیستند. النگو طلا بین خانوم ها بسیار پر طرفدار می باشد و قیمت بسیار گران ای دارد. النگوها خیلی زیبا هستند و بیشتر عرب های عزیز از طلا های خیلی زیادی استفاده می کنند.

لنگو طلا ۱۸ عیار زنانه گالری یارطلا کد Al47-g-3

جدیدترین مدل های النگو در ایران