تبدیل دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان به دستگاه حضور غیاب پرسنل

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری جدید ترین تکنولوژی به کار گرفته شده در کسب و کارها به خصوص کسب و کار های حضوریست. امکان ذخیره نامحدود شماره و آنی پیامک اطلاعات کارت ویزیت و به گوشی مشتری با این دستگاه محترمانه و حرفه ای شماره مشتریان را جمع کنید و با چند کلیک ساده آنی حتی به بلک لیست ها پیامک بفرستید حدودا هزینه ارسال هر ۱۰۰۰ پیامک ۲۰.۰۰۰ تومان این روش ارزان ترین و هدفمند ترین روش بازاریابی می باشد. درواقع، یکی از بهترین راههای کسب رضایت و افزایش درآمد بنگاههای اقتصادی، استفاده از همین پنلهای ارسال اس ام اس بهمنظور بازاریابی و اطلاعرسانی به مشتریان است.

برای دریافت مشاوره درباره سامانه پیامکی فراز اس ام اس میتوانید با شماره تلفن ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید. با استفاده از دستگاه ذخیره شماره تماس دایورت شما می توانید شماره موبایل مشتریان حضوری خود را در سامانه پیامکی فراز اس ام اس ذخیره کنید. اپلیکیشن رایگان ثبت شماره موبایل میتواند جایگزینی برای دستگاه ثبت شماره موبایل که به دستگاههای پوز پیامکی و دستگاه شماره گیر مشتری باشد و برای خرید دستگاه دایرکت و دایورت میباست مبالغ میلیونی پرداخت کنید. همانطور که گفته شد دستگاههای ذخیره شماره تلفن همراه بسیاری در بازار وجود دارد. همواره استفاده از تکنولوژی در کسب و کارها نتیجهای جز پیشرفت نداشته است که نمونهی آن را میتوان در استفاده از اینستاگرام، دستگاههای پوز، دستگاههای حضور و غیاب و … در یک سامانه پیام کوتاه، شماره موبایلها جمعآوری و طبقهبندی شده است و فقط با انتخاب نوع دستهبندی میتوانید به مخاطبان مورد نظرتان پیامک ارسال کنید. از این قابلیت می توان در نمایشگاه ها استفاده کرد. بلافاصله پس از اینکه یک مشتری شماره خود را در دستگاه وارد کرد یک پیامک خوش آمدگویی که شامل لینک شبکه های اجتماعی فروشگاه یا کسب و کار شما است، دریافت میکند.

•عدم امکان استفاده بهصورت دوطرفه: یکی از مسائلی که در کاربردهای دستگاه ذخیره موبایل مشتریان قرار ندارد و تبدیل به مشکلات آن شده است، یکطرفه بودن آن است. با استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری می توانید شماره موبایل مشتریان خود را به روش محترمانه ای جمع آوری کنید. توضیحات کلی: این دستگاه با یک کابل میکرو یو اس بی ارائه می شود و میتوانید برای تامین برق دستگاه آن را به شارژ موبایل یا USB لب تاب و کامپیوتر یا پاور بانک متصل نمایید این مزیت باعث می شود دستگاه را بتوانید حتی در نمایشگاه ها نیز استفاده نمایید. دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری می تواند یک بازاریاب تاثیر گذار در کسب و کار شما باشد. شرکت داده پردازی رایان پرسیس ارائه کننده دستگاه ذخیره شماره موبایل می باشد.

به کمک این نرم افزار میتوانید شماره موبایل مشتریانتان را جمعاوری نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره نمایید و برای تبلیغات و بازاریابی پیامکی از این بانک شماره موبایل استفاده نمایید. این روش سالهاست که در بازاریابی مورد بررسی قرار گرفته و بازخورد مثبتی از سمت مشتریان دریافت شده است. در ادامه این قابلیتها را بررسی میکنیم. کیفیت این دستگاه، در حد ایده آل و مانند پوزهای بانکی نیست. همچنین، این امکان وجود دارد که از امکانات پنل اس ام اس مانند ارسال خودکار تبریک تولد به مشتریان استفاده کنید. بنابراین اگر تاریخ تولد مشتری را هم نمی دانید نگران نباشید ، زیرا دایرکت بصورت خودکار تاریخ تولد مشتری را می پرسد سپس در روز تولد پیام تبریک شما را برای مشتری مورد نظر می فرستد. کارت ویزیت الکترونیکی باعث افزایش فالوورهای پیج اینستاگرام و فروش بیشتر شما می شود. ۲- در زمان خرید معمولا فروشنده کارت ویزیت خود را به همراه کالا به مشتری ارائه می دهد. برخی از فروشندگان معمولا در دریافت شماره موبایل از مشتریانشان تردید دارند و نمی توانند از آنها شماره موبایل بگیرند ، یا برخی از مشتریان از دادن شماره موبایل به فروشندگان تردید دارند و تلفن همراهشان را به صورت صحیح به فروشندگان نمی دهند ، با استفاده از این دستگاه مشتریان با اطمینان به اینکه تلفن همراهشان در محلی امن نگهداری می شود ، تلفن همراه خود را در دستگاه ثبت می کنند و فروشندگان هم اطمینان خواهند داشت که اطلاعاتی که در دستگاه ثبت شده است بسیار با ارزش است .

همراه با دستگاه ثبت شماره موبایل Divert یک پنل پیامکی رایگان و یک اپلیکیشن مدیریتی در اختیار شما قرار داده میشود که میتوانید تعداد کل اعضای مشتریان، تعداد پیامکهای ارسال شده، شارژ باقی مانده و… برایمثال، یک آرایشگاه زنانه فقط به مشتریان خانم نیاز دارد و ارسال پیامک تبلیغاتی بدون هدف، باعث هدر رفتن نیمی از بودجه تبلیغاتی آن میشود. قیمت بالای دستگاه: با وجود اینکه دستگاه ذخیره شماره تلفن همراه باعث کاهش هزینهها در تبلیغات میشود اما ممکن است خرید این دستگاه برای کسبوکارهای کوچک سخت باشد. لیست خطاها در جدول 1 پیوست شده است . مطمئن باشید با دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری امین با ذخیره شماره در کمتر از 4 ثانیه هیچگاه به این مشکل برنخواهید خورد . مثلا فرض کنید خدمات بیمه ارائه میدهید یا خدماتی که مربوط به افرادی است که تازه ماشینان را تعویض پلاک میکنند کافی است نرم افزار ذخیره شماره موبایل را بروی گوشی چند بازاریاب نصب کنید و از آنها بخوهید در صف مرکز تعویض پلاک بانک شماره موبایل افرادی که مراجعه میکنند را برای شما جمعاوری کنند. وظیفه اصلی این دستگاه جمعآوری شماره موبایل مشتریان یک کسب و کار است.

داشتن چنین دفترچه جامعی کمک زیادی در بازاریابی محصولات خواهد کرد. با این ابزار میتوان بهصورت انبوه (یا حتی تکی) پیامک تبلیغاتی یا اطلاعرسانی ارسال کرد. هزینه اطلاعرسانی پیامکی برای کسبوکارها بسیار مقرونبهصرفه است. •ابعاد کوچک: ابعاد دستگاه پنل پیامکی بهطور تقریبی بهاندازه یک دستگاه کارتخوان و بسیار کوچک است. با خرید دستگاه دایورت یک پنل پیامک رایگان به شما هدیه خواهیم داد تا پیامک آماده به همراه راه های ارتباطی شما بصورت خودکار برای مشتریانتون ارسال بشه و مشتریانتون رو ازمحصولات و تخفیف هاتون با خبر کنین. در سامانه پیامک رنگینه در صورتی که قبل از خرید این دستگاه پنل نداشته باشید یک پنل به صورت رایگان به شما هدیه خواهیم داد که مبلغی نیز اعتبار اولیه دارد و برای ارسال پیامک قابل خرج کردن است. اگر از مشتریان دیجی پنل باشید حتما میدانید که کیفیت مهمترین ملاک ما است و همواره بیزینسهایی که کیفیت برایشان مهم بوده دیجی پنل را انتخاب کردهاند. دستگاه ثبت شماره موبایل مشتریان حضوری اغلب به دلیل وارداتی بودن قطعات و نرخ ارز ممکن است در ابتدای کار برای فروشگاه هزینه بر باشد اما ما اینجا هستیم تا اپلیکیشن رایگان سیو شماره مشتریان حضوری را به شما معرفی کنیم تا با کمترین هزینه بتوانید شماره موبایل مشتریان حضوری را در نرم افزار خود ذخیره کنید.

امکانات اپلیکیشن رایگان ذخیره شماره موبایل مشتریان به همینجا ختم نمیشود, دستگاه ذخیره شماره موبایل شما میتوانید هنگام ثبت اطلاعات مشتری علاوه بر شماره موبایل نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و جنسیت را نیز در اپلیکیشن ثبت نمایید. کاری کنید مشتری شما را فراموش نکند تولد مشتریان را تبریک بگویید. پنل آنلاین دایرکت می توانید روز تولد مشتریان خود را به آنها تبریک بگویید. یکی از روش های تعامل، برقراری یک رابطه دوستانه با مشتری است که این مسئله از طریق تلفن امکان پذیر می باشد. این روزها هزینه جذب مشتری جدید به قدری زیاد است که همه کسب و کارها و فروشگاهها به دنبال روشهایی برای افزایش وفاداری و نگه داری از مشتریان فعلی هستند و مراقبت از مشتری به یک بحث جدی تبدیل شده است.

پس از ثبت شماره به صورت آنی پیامکی به موبایل آنها ارسال می شود که هم به آنها خوش آمد می گوید و هم اینکه آدرس صفحه اینترنتی یا پیچ اینستاگرام یا دیگر اطلاعات مربوط به کسب و کار شما برای وی پیامک می شود. در صورتی که قبل از خرید میخواهید از ظاهر دستگاه مطمئن شوید میتوانید به آدرس شرکت سامانه پیامکی فراز اس ام اس مراجعه نموده و دستگاه را مشاهده کنید و خرید دستگاه را به صورت حضوری انجام دهید. سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس ابزاری قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. تولید و پخش دستگاه های ذخیره شماره موبایل مشتری رنگ سفید امکان ثبت نامحدود شماره موبایل یکسال گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش پنل پیامک رایگان(این دستگاه به پنل پیامک احتیاج دارد و روی دستگاه شماره پشتیبانی چسبیده شده است. فروش شرکت فراز اس ام اس برای دستگاه های ذخیره شماره موبایل به صورت حضوری و اینترنتی است.

دستگاه ذخیره شماره موبایل بهترین راه و آسانترین راه برای دریافت شماره موبایل مشتریان خود استفاده از دستگاه ذخیره سازی موبایل است درواقع شما با استفاده از این دستگاه بر روی پیشخوان یا فروشگاه و مغازه خود ابتدا شماره موبایل خود را وارد کرده بدون نیاز به کامپیوتر فقط کافیست به برق یا wi-fi متصل شوید. در اپلیکیشن ثبت شماره موبایل گزارشات متنوع به شما داده میشود و میتوانید از تعداد مشتریان جدید یا تعداد مشتریان وفادار که چندین مرتبه از شما خرید انجام داده اند مطلع شوید. هنگام گزارش گیری به شما اطلاعات دقیق از پرسونای مخاطب داده میشود و شما میتوانید مشتریان خود را بر اساس سن و جنسیت، بر اساس بازه سنی تقسیم بندی کنید. بعد از خرید سامانه پیامک بهصورت اتوماتیک یک پیامک به شما ارسال میشود که حاوی نام کاربری و رمز ورود به سامانه پیام کوتاه است. شماره 7: آدرس پورت اتصال را تنظیم می کند که پیش فرض آن 5060 است.

دستگاه ذخیره شماره موبایل یک پیامک راهی آسان و محترمانه برای گرفتن شماره موبایل مشتریان است . دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری راهی آسان و محترمانه برای گرفتن شماره موبایل مشتری است. اما متن پیامک باید به گونه ای باشد که مشخص باشد صاحب موبایل خودش اقدام به ثبت شماره کرده است و امکان ارسال پیامک تبلیغاتی نیست. دستگاه ذخیره موبایل مشتری همراه با راندمان کاری بالایی بوده و علاوه بر اینکه به سیستم های اتوماسیون اداری متصل می گردد، قابلیت های دیگری را هم به همراه داشته و آن هم این است که می توانید از این دستگاه، خروجی را به صورت pdf دریافت کنید که چنین قابلیتی را کمتر دستگاهی خواهد داشت. حتی اپلیکیشن رایگان ثبت شماره موبایل مشتریان امکان ارسال پیامک انبوه و گروهی به تمام مشتریان را در اختیار شما قرار میدهد و شما میتوانید برای جشنوارههای بلک فرایدی، جشنواره یلدا، جشنواره شب عید و…