بک لینک چیست؟ چگونه بک لینک بگیریم که جریمه نشویم؟-بک لینک گلدلینک

اگر با رپورتاژ آگهی آشنا باشید با نوشتن متن مناسب رپورتاژ آگهی این امکان وجود دارد که خواننده با مطالعه مطلب بر روی لینک مورد نظر شما کلیک کند و بک‌لینک مناسبی را برای سایت ایجاد کرده باشید. تا این‌جا به خوبی می‌دانید که بک لینک سایت چیست و با چه روش‌هایی بک‌لینک بگیرید. استفاده از نظرات بلاگرها راه دیگری برای دریافت بک‌لینک به شمار می‌آید که بسیار مشابه با روش قبل است.

بک لینک چیست؟ چگونه بک لینک بگیریم که جریمه نشویم؟-بک لینک گلدلینک

این روش توسط مدیران وب به منظور اضافه کردن محتوای جدید به وب‌سایت، به کار گرفته می‌شود. این روش در سئو سایت موفق است و ترافیک سایت را افزایش خواهد داد، به شرطی که با برنامه‌ای صحیح پیش برود. رسانه شما سایت مقصد و سایتی که به شما لینک می‌دهد، سایت مبدا است. از نظر گوگل، هرچه حوزه کاری سایت مبدا به مقصد نزدیک باشد، اثر بک لینک نیز بیشتر خواهد بود. در اکثر مواقع، سایت‌های مرتبط به یکدیگر لینک نمی‌دهد و همین عامل می‌تواند به یک چالش تبدیل شود. در هر حال باید سعی کنید سایتی که برای خرید بک لینک انتخاب می‌کنید، موضوع مشابهی به سایت شما داشته باشد.

تبادل لینک یا پیوند متقابل

در این مطالعه، صفحات با رتبه‌های برتر گوگل حاصل بیش از ۴۴ هزار کلمه کلیدی استخراج شدند و ترافیک طبیعی لینک‌های موجود در آن‌ها مورد بررسی قرار گرفتند. در نمودار زیر به خوبی میزان همبستگی اسپیرمن رتبه گوگل با رتبه URL نشان داده شده است. منظور از آیتم‌های لینک پذیر صفحه یا مجموعه صفحاتی است که وب‌سایت‌های دیگر به نحوی نسبت به لینک دادن به آن‌ها رغبت پیدا می‌کنند. هنگامی که دامنه‌ها را تأیید و خریداری کردید، می‌توانید با استفاده از آن‌ها وبلاگ‌هایی بسازید و مطالب خود را در آن افزایش رتبه سایت با بک لینک منتشر کنید. از این مطالب باید به سایت‌ اصلی خود لینک دهید به امید اینکه باعث افزایش رتبه‌بندی جستجوی آن شوند. این نوع بک لینک‌ها به موتورهای جستجو می‌گویند که یک لینک خاص را نادیده بگیرند.

بک لینک (BackLink) چیست؟

در میان معیارهای نشان داده شده، دو مورد Trust Flow و Citation Flow مهمترین مواردی هستند که باید به آنها توجه کنید. از طرف دیگر ، Trust Flow نشان دهنده کیفیت سایتهایی است که در این سایت بک لینک ایجاد کرده اند. به طور کلی خرید بک لینک نه تنها راحتتر بلکه ارزانتر از ساخت لینک از طریقثبت رپورتاژ است. اما این راحتی در بسیاری از موارد نتیجه مثبت هم برای شما به همراه ندارد! خصوصا در حال حاضر که اهمیت فاکتور لینکهای خارجی برای گوگل بیش از پیش افزایش یافته و رقابت سایتها بای ساخت لینک با کیفیت هم بیشتر شده است. لطفاً توجه داشته باشید که هیچ راهی ساده برایایجاد بک لینک وجود ندارد و ساختن هیچ بک لینک برای هر وب سایت نیز فایده ای ندارد.

پیش‌تر گفتیم که استفاده از تبلیغات هدفمند می‌تواند راه مناسب برای گرفتن بک‌لینک سایت باشد. حال که می‌دانیم بک لینک سایت چیست و این روش از تبلیغات چه کمکی به ما می‌کنند، باید به پلتفرم‌های ارائه دهنده تبلیغات هدفمند نیز اشاره کنیم. استفاده از تبلیغات هدفمند در تبلیغات آنلاین روشی بسیار مؤثر برای جذب لید یا مخاطب راغب است. تا اینجا به خوبی می‌دانیم که بک لینک سایت چیست و با چه راه‌هایی می‌توانیم بک لینک سایت بگیریم. آن‌چه که بعد از این مرحله اهمیت پیدا می‌کند این است که با چه راهی می‌توان عملکرد بک‌لینک را مورد ارزیابی قرار داد. حال اگر سایتی وردپرسی داشته باشید باید تحلیل آمار وب‌سایت وردپرسی را نیز یاد بگیرید که در فرادرس آموزشی ۱ ساعت و ۵۱ دقیقه‌ای در قالب ۴ درس به همین منظور تدوین شده است.

  • اما مردم چگونه وب‌سایت شما را بیابند و از محتوای شما استفاده کنند؟ به همین منظور باید این امکان را برای آن‌ها فراهم کنید و با نشان دادن علائم، آن‌ها را هدایت کنید.
  • اعتبار صفحه شباهت زیادی به اعتبار دامنه دارد ولی برای یک صفحه خاص از آن دامنه محاسبه میشود.
  • شما در ویکی دمی میتوانید صاحب تخصص شوید و وارد بازار کار شوید.
  • هریک از این رای‌ها به موتورهای جستجو این مطلب را می‌رساند که محتوای موجود در سایت، محتوایی ارزشمند و کاربردی است.