بهترین یخچال فریزر دوقلو و بالا پایین ایرانی و خارجی | اصیل بخرید

بهترین یخچال فریزر دوقلو و بالا پایین ایرانی و خارجی | اصیل بخرید از ویژگی‌های آن می‌توان به فناوری Super Cooling، فناوری Super Freezing و ظرف Fresh Box برای حفظ تازگی غذا اشاره کرد. برای نگهداری بهتر مواد غذایی، این یخچال دارای یک کشو با دمای تقریباً صفر است. سیستم جریان هوای کم مصرف ترین یخچال ایرانی از دیگر ویژگی‌های آن است. قسمت فریزر این محصول دارای 2 کشو است که با استفاده از آن می‌توانید مواد غذایی را به‌صورت منظم در یخچال قرار دهید.

یخچال و فریز ساید بای ساید دوو مدل D4S-3340

خرید یخچال فریزر دوقلو ۳۶ فوت اسنوا مدل SN6_0190SW_SN5_0190SW می تواند شما را به تمام خواسته های تان برساند. این یخچال فریزر با جدیدترین استانداردها و با طراحی لوکس روانه بازار می‌شود. بررسی مشخصات یخچال فریزر دوقلوی ۳۶ فوت اسنوا مدل SN6_0190SW_SN5_0190SW نشان می‌دهد که این محصول با گنجایش ۶۳۸ لیترروانه بازار شده است. یخچال فریزر دوقلوی ۳۶ فوت اسنوا مدل SN6_0190SW_SN5_0190SW با طبقات مختلف به شما امکان نگهداری از مواد غذایی را می دهد.

این یخچال با مصرف انرژی کمی که دارد می‌تواند مناسب‌ترین گزینه ایرانی برای شما و خانواده به شمار بیاید. یخچال اسنوا قابلیت سرمایشی هوشمند و حسگرهای هوشمند را به خود اختصاص داده است. یکی دیگر از برند هایی که در پاسخ به سوال یخچال فریزر دوقلو چه مارکی خوبه باید بیان کنیم برند هیمالیا می باشد بهترین یخچال فریزر بالا پایین .

  • با توجه به اینکه یخچال ها مدل های مختلفی را شامل هستند باید در انتخاب و خرید آن ها بتوانید به خوبی عمل کنید.
  • به طور کلی لازمه انتخاب و خرید بهترین برند یخچال موجود در بازار، این است که بدانید هر مدل یخچال چه ویژگی ها و امکاناتی دارد.
  • شاید برای شما هم بعد از فاکتور قیمت و فضا، مصرف انرژی یخچال در اولویت باشد.
  • این شرکت در سال 1938 تأسیس شده است و یک شرکت خوشه‌ای است که در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کند.
  • این موتور از برند ایتالیایی ACC انتخاب شده و اطمینان داشته باشید طول عمر یخچال فریزر را به بهترین شکل افزایش می دهد.
علاوه بر تمام این موارد این یخچال فریزر در قسمت یخچال دارای 5 طبقه بوده و بر روی درب آن نیز چهار طبقه وجود دارد. با توجه به اندازه های طبقات نصب شده بر روی درب یخچال به راحتی می توانید انواع محصولات و مواد غذایی را درون آن ها جای دهید. علاوه بر این بر روی این یخچال 2 عدد کشو برای نگهداری میوه و سبزیجات مشاهده خواهید کرد.

یخچال فریزر 34 الکترواستیل مدل es34

مدل دوم نیز یخچال الکترواستیل ES24 سری پرایم با 702 لیتر ظرفیت است که از امکانات روز و طراحی خاصی بهره برده است؛ تفاوت این مدل با مدل‌های دیگر ظاهر بیرونی آن است. بر خلاف سایر مدل‌ها آب‌سردکن بر روی درب فریزر قرار گرفته و به‌جای آن از یک دریچه بار بر روی درب یخچال استفاده شده است. البته یخچال‌های دوقلو الکترواستیل فقط همین دو مدل نیست اما این دو مورد از بهترین‌ها و پر فروش‌ترین‌های این شرکت می‌باشد. قطعا برای یک‌بار هم که شده حتی در تبلیغات تلوزیونی، شعار (هیمالیا، بر قله‌ی زیبایی‌ها) را شنیده‌اید اما همانطور که در بررسی مدل پانوراما عرض کردیم، علاوه‌بر زیبایی در طراحی، امکانات و قیمت مناسبی هم دارد. ویژگی بعدی دیگر این شرکت، که آن را در لیست منتخب ما جای داده، خدمات پس از فروش آن‌هاست و تعداد زیاد نمایندگی هیمالیا در سراسر کشور، کمک می‌کند که در صورت هرگونه مشکلی، بتوان قطعات آن را به‌راحتی تهیه کرد.

مقایسه کیفیت و عملکرد برای انتخاب بهترین مارک یخچال فریزر دو قلوی ایرانی