بهترین نمونه اس ام اس های تبریک روز مهندس، ۵ اسفند

علاوه بر متن‌های زیبا، شعرهایی وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن روز مهندس را با این افراد تبریک گفت. در ادامه چند شعر زیبا برای تبریک روز مهندس را با هم مرور می‌کنیم.

شعرهای زیبا برای تبریک روز مهندس

ستون محکم بار وطن است

[کل: ۰ میانگین: ۰]

به تو فخر می کند دنیا مهندس. روزت مبارک.

مقاوم ساز دیوار وطن است

خواجه نصیرالدین طوسی که در قرن ششم و هفتم هجری قمری زندگی کرده یکی از افرادی بود که در بسیاری علوم مانند ریاضیات، نجوم، فلسفه، اخلاق و بسیاری موارد دیگر سر رشته داشت و رساله‌ و کتاب‌های بسیاری در این زمینه‌ها نوشته است. او را باید یکی از بزرگ‌ترین علمای ایران دانست. به همین دلیل روز پنجم اسفند که روز گرامیداشت اوست را به عنوان روز مهندس نامگذاری کرده‌اند. رشته‌های مهندسی در ایران طرفداران بسیاری دارد و هر کدام از ما تعداد زیادی مهندس در دوستان، آشنایان و اطرافیان خود داریم و می‌توانیم این روز را با ارسال یک پیامک حاوی متن تبریک روز مهندس به آن‌ها تبریک بگوییم. شما می‌توانید در صورتی که امکان دارد این روز و یا سایر مناسبت‌ها را فراموش کنید از ویژگی ارسال پیام کوتاه زمان‌بندی شده سامانه ایده پردازان استفاده کنید تا در زمان مشخص برای فرد یا افرادی که مد نظر دارید، پیامک مناسب را ارسال کنید.

متن پیامک تبریک روز مهندس

به پاس بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی، روز پنجم اسفند را روز مهندس نامگذاری کرده‌اند. در این روز می‌توان به مهندسان فعلی و آینده جامعه با ارسال یک پیامک تبریک گفت. برای این که بتوانید متن مناسب برای تبریک این روز داشته باشید، تنها لازم است این مطلب را مطالعه کنید. زیرا در این مطلب از وبلاگ ایده پردازان، پیامک‌های مناسب برای تبریک روز مهندس را جمع‌آوری کرده‌ایم. تا انتها با ما همراه باشید تا بتوانید از میان این متن‌ها، بهترین پیامک را برای ارسال برای مهندسین اطراف خود پیدا کنید.

خواجه نصیرالدین طوسی کیست؟

امتیاز به این مطلب

کند هر نیرو را خنثی مهندس

متن زیبا برای تبریک به مهندسین

شعرهای زیبا برای تبریک روز مهندس

آسفالت گرم و غلتک

روز شما مبارک

جمع‌بندی

۱- مهندس یاور و یار وطن است

بهترین نمونه اس ام اس های تبریک روز مهندس، ۵ اسفند

سیمان و سنگ و آهک

در ادامه چندین نمونه از متن‌های زیبا و جذاب برای پیامک تبریک روز مهندس را با هم مرور خواهیم کرد.

  • راز یک زندگی زیبا در این است که امروز با خدا گام برداری و برای فردا به او اعتماد کنی. مهندس، روزت مبارک!
  • سعی کنید هر موفقیتی کسب می‌‎کنید از آن لذت ببرید ولی به آن راضی نشوید. روز مهندس بر مهندسین عزیز هم میهنی مبارک.
  • من که فسفر به مغزم نرسید و مهندس نشدم اما این روز رو به همه مهندسین تبریک میگم!
  • به امید روزی که مهندسان عزیزمان از شغل‌های کاذب و کنج‌های خانه رهایی یابند و به تعلقات خود بازگردند. روز مهندس بر شما مبارک باد.
  • خدا به دادت برسه مهندس! ریاضی که مسلط شدی و سر از دو دوتا چهارتا در آوردی خیلی کارت سخته! خلاصه روزت مبارک مهندس!
  • دو راه برای خانم مهندس شدن هست: اول اینقدر درس بخونی تا خانم مهندس شوی و دوم این که یک شوهر مهندس پیدا کنی. روز مهندس مبارک.
  • مهندس حق کسی را پایمال نمی‌کند، مهندس رشوه و پول از کسی نمی‌گیرد. می‌داند هر کس که راه درست را برود خسته نمی‌شود. روز مهندس مبارک.
  • روز مهندس بر همه آنانکه مهندس وجود خویشند مبارک باد.
  • تا مهندس نباشی و لذت مقاومت مصالح ۱ و ۲، استاتیک و از همه مهم‌تر ریاضی ۱ پاس کردن را نچشیده باشی! هیجان و احساس غرور زائدالوصف ناشی از خواندن این اس ام اس را در نمی‌یابی! پس روزت مبارک مهندس.

متن زیبا برای تبریک به مهندسین

۲- بیل و کلنگ و کاردک