انواع مدل آبنمای خانگی برای حیاط + 50 ایده خلاقانه | elitarchgroup

انواع مدل آبنمای خانگی برای حیاط + 50 ایده خلاقانه | elitarchgroup

در این بخش به مواردی اشاره میکنیم که باشد در اجرای ابنما مورد توجه قرار بگیرد. و هر شکل از دیوار میتواند شکلی متفاوت از ریزش اب را ایجاد کند. استفاده از این نوع پارتیشن ها که عملا یک آبنما در قالب صفحه و اندازه کوچک هستند، در فضای نشیمن بعضی از خانه های امروزی دیده می شود. این طرح نوآورانه با تعریف فضا و تامین زیبایی می تواند یک محیط معمولی را به زیباترین حالت خود درآورد.

  • و حیاط ساختمان‌ها و از فضا‌های بسته می‌توان پاسیو‌ها و لابی مجتمع‌ها اشاره کرد.
  • همچنین آب، حرکت آب، صدای آب، لمس آب، ذاتا مطلوب بشر است و آرامشی عمیق برای انسان به ارمغان می آورد.
  • اگر در نگه داشتن سنگ سرریز خود در جای خود مشکل دارید ، گاهی اوقات هنگام ساخت پایه آن ، سنگ بزرگتری در بالای آن لنگر می اندازد.
  • برای مشاوره در پروژه هایی ابنما و تجهیز استخر ،با متخصصین ارتاب شاپ در ارتباط باشید.
  • این نوع آبنما در دو نوع آبنمای طبیعی و آبنمای مدرن قابل اجرا است.
گاهی مجری‌های طراحی داخلی و شرکت‌های سازنده آب‌نما در این مورد بی‌دقتی از خود نشان می‌دهند. آبنما به عنوان یک فاکتور تزئینی در طراحی‌های ساختمان، باغ ، ویلا و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. آبنما انواع بسیار متعددی دارد که هر کدام مشخصات متفاوتی دارند.

هزینه نگهداری استخر خانگی چقدر است و چگونگی کاهش هزینه

در این مدل ابنما (دیواری پرده ای) نسبت به آبنما دیواری مساحت بیشتری برای انجام کار لازم است. آخرین نوع فواره‌ای که امروز قصد داریم به آن بپردازیم فواره استخری است. این نوع فواره از جدیدترین فواره‌های طراحی‌شده به شمار می‌رود و در کناره‌های استخرها قرار می‌گیرد. فواره استخری معمولاً از ظرافت بی‌نظیری برخوردار است و به استخر شما چهره‌ای خاص و مدرن بخشیده و زیبایی ویلا را بیشتر از قبل می‌کند. این نوع فواره‌ها به دلیل زیبایی و ظرافت بی‌نظیرشان، از قیمت نسبتاً بالایی برخوردار هستند.

تلفیق صدای دلنشین حرکت آب، با زیبایی طبیعی فضای سبز محیط، موجب پدید آمدن احساس رضایت بخش آرامش، در شما می‌شود. صرف نظر از نوع آبشار مدرن ، ساخت و ساز و معماری ، حرکت آب در واقع هدایت شده و هوشمندانه است. ساخت آبنما مدرن می تواند موزیکال ، هوشمند ، شیشه ای ، حبابی ، فواره ای و … باشد که با توجه به سلیقه مردم طراحی و اجرا می شود و با در نظر گرفتن محدودیت ها ، یکی از انواع آبنما ها است. ساخت آبنما صخره ای خانگی معمولاً به عنوان ویژگی تزئینی در محیط خانه در نظر گرفته می شود تا سبک دکوراسیون رفتارشناسی داخلی غنی شود. این آبنما غالباً از سنگهای بدنه و پانل ساخته شده و دارای سیستم انتقال آب (موتور و سایر لوازم جانبی) است.

قیمت اجرای آبنما