اس ام اس، متن و جملات زیبای تبریک روز نوجوان

[کل: ۰ میانگین: ۰]

در این روز می‌توان با توجه به نوجوانی که پیام شما را دریافت خواهد کرد، متنی مناسب بنویسید.

تبریک روز نوجوان

شما در این دوران که بلوغ و رشد دیگری را تجربه می‌کنید، باید تمام وجودتان چشم باشد. به این طریق می‌توانید به آسودگی راه را از بیراهه بشناسید و گمراه نشوید. یادتان باشد که امروز، دام‌های بسیاری است. گاهی حرف‌های گمراه‌کننده در قاب‌های رنگین و زیبا به شما هدیه می‌شود. باید به هوش باشید تا برگ‌های سبزتان با پیام‌های گمراه‌کننده رو به زردی ننهد. شادابی وجودتان در پلشتی و پلیدی روزگار هدر نرود. به هوش باشید تا بهارتان به خزان غفلت ننشیند.

متنی دلنشین برای تبریک روز نوجوان

نوجوان عزیز ای کاش خودت را می‌شناختی!
کاش از دریچه آسودگی بیرون می‌جستی و فردایی نو می‌ساختی
کاش به این تازگی و طراوت وجودت پی می‌بردی و می‌دانستی که مرموز تمام می‌شوند.
دوست دارم بدانی که آمدن آینده با کلنجارهای‌ بی‌وقفه ذهن تو هم‌سو خواهد شد و با بی‌قراری‌هایت موسیقی خوشی نواخته خواهد شد. روز نوجوان گرامی باد.

در این دوران احساس دیگری دارید. به کودکی خود می‌گویید «دستم را با بازی‌های کودکان و بیهوده یا سرگرمی‌های بی‌فایده به بند نکشید.» آنجاست که رو به دوران خوش کودکی می‌گویید دلم دیگر به تفریحات کودکانه شما خوش نمی‌شود. اما شاید در نگاه به آینده بگویید که «نگاهم را به زرق و برق دنیا مشغول ندارید. ذهنم را به تخیلات خشونت بار فیلم‌ها مشوش نکنید». آری در همین روزهاست که مرز بلوغ را گذر کرده و ورود دنیای دیگری را تجربه خواهید کرد.  روز نوجوان مبارک.

پیام‌های تبریک روز نوجوان و بسیج دانش آموزی

پیام‌های زیبا به مناسبت روز دانش‌آموز

تبریک به مناسبت روز نوجوان

تبریک روز نوجوان

امتیاز به این مطلب

۸ آبان در تقویم ملی جمهوری اسلامی ایران، روز نوجوان یا روز بسیج دانش آموزی نام‌گذاری شده است. در واقع این روز را به خاطر شهادت شهید محمد حسین فهمیده به اسم «روز بسیج دانش آموزی» نام نهاده‌اند. در ادامه پیام تبریک روز نوجوان را به شما ارائه خواهیم داد.

جملات زیبا برای تبریک روز نوجوان

نوجوانی تو، پر از دلدادگی
آه آری تو پری از این همه انگیزه و آزادگی
بوی فریاد است و باروت و مسلسل، بوی خون
این همه رزم پیاپی، پر جنون
خوب می‌دانی که دلدادگی‌ت آواز آزادگی است
شعله‌های‌ آتش و دیوانگی در جبهه‌های رزم
شاید از همان آزادی است.
روز نوجوان گرامی باد

تبریک روز نوجوان با ارسال پیامکی به نوجوانان باعث خوشحالی آنها خواهد شد. می‌توانید با کمک پیام‌هایی که در ادامه ارائه خواهیم داد، تبریکی زیبا و جذاب به دوستان و آشنایان نوجوان خود بفرستید. در ادامه این مقاله از مجله ایده پردازان همراه ما باشید.

روز بسیج دانش آموزی، روز نوجوان

پیام‌های زیبا به مناسبت روز دانش‌آموز

  • نوجوان عزیز! خنده‌های پر شور تو، در ذهن این دوران، ثبت خواهد شد. تا می‌توانی امید و جنبش، شور و هیجان خود را به دل بنشان تا یادگاری آن تا سال‌ها در وجودت بدرخشد. روز نوجوان مبارک!
  • امروز همان روزی است که می‌توانی بر توانایی خود بیش از پیش باور داشته باشی و در مسیر آینده گام‌های سازنده برداری! شعله‌های کوچک تلاشت، جرقه‌های رشد و موفقیت آینده توست! به امید روزهای درخشان آینده تو. روز نوجوان مبارک!
  • «ای غنچه‌های نوشکفته! ای ساقه‌های‌ تازه رو به رشد نهاده! ای برگ‌های سبز نورس! طراوت در شما موج می‌زند، بهار پیش طراوتتان سر خم می‌کند. پس زمین حاصلخیز دل‌تان را به هر بذری مسپارید. جز به آب مهر خدا نیز آبیاریش نکنید.»
  • قدر لحظه لحظه‌های زندگی‌ت را بدان! اکنون پای به عرصه شکفتگی و درخشندگی نهاده‌ای! پستی‌ها و بلند‌ی‌ها فراوان است. اما تو با عزم راسخ خود می‌توانی آینده‌ای نیک بسازی. روز نوجوان گرامی باد!
  • آرزوهای حیات‌بخش توست که به تکه‌تکه این دنیای بزرگ، امید و جنبش می‌بخشند. پس از هوای تازه شور و سازندگی استشمام کن. آری، بگذار آسان و بی‌کم و کاستی، تمام شعله‌های کوچک اندیشه و احساس در تو شکوفا شوند!
  • زندگی سخت ساده است و پیچیدگی آن را نتوان به فراموشی سپرد! آینده از آن توست. پس برای سرزندگی و شادابی لحظات آینده خود بکوش.
  • تبریک روز نوجوان را با تمام آرزوهای نیک و درخشان به تو تقدیم می‌کنم. هر روزت سرشار از خنده های بی‌وقفه و سرزندگی باشد. روز نوجوان مبارک!

جمع‌بندی

  • در هشتمین روز آبان سال ۱۳۵۹، نوجوانی شجاع و بسیجی به اسم محمد حسین فهمیده به شهادت می‌رسد.
  • به مناسب سالروز شهادت شهید فهمیده، روز ۸ آبان را روز بسیج دانش آموزی اعلام کرده‌اند.
  • این روز به عنوان روز نوجوان نیز معرفی می‌شود. شما می‌توانید به نوجوانان پیام‌های تبریک زیبایی را ارسال کنید.
  • آنچه اهمیت دارد، خوشحال کردن نوجوانان است.
  • می‌توانیم با این پیام‌ها، نوجوانان را به شاداب، سرزنده و پر شور بودن تشویق کنیم.
  • بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب پیامک با توجه به نوجوان مخاطب و سلیقه او متفاوت خواهد بود.

« نوجوان عزیز! امروز، روز توست. روزی که ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست در دست هم، جشن رشدت را به زمین تبریک می‌گویند. روز نوجوان خجسته باد»

متنی زیبا برای تبریک روز نوجوان

ای عزیزان بهاری! روز نوجوان زمانی برای ورود به دوره‌ای جدید از زندگی است. نگاهی به مسیر بیندازید. شما راهی سخت در پیش دارید اما زندگی همیشه پر از فراز و نشیب‌های بسیار است. برای همین است که اگر بگوییم دو چشم برای نگاه کردن کافی نیست، پر بیراه نگفته‌ایم.

 

شاید بی‌توجه به روزهایی که می‌آیند و می‌روند، بنگرید اما نوجوانی، خالص‌ترین دوره زندگی هر انسانی است. شاید بیراه نباشد اگر بگوییم که شما در آغاز ارتباط خالق و مخلوق و ابتدای تکلیف الهی ایستاده‌اید. آنجا که با شوق و هیجان تلاش می‌کنید که بندهای تجمل و مادیات را از پاهای خود بگسلید، آغاز دوره پر هیجان نوجوانی است.