اس ام اس، متن و جملات تبریک میلاد پیامبر و امام صادق (ع)

[کل: ۰ میانگین: ۰]

اس ام اس تبریک میلاد پیامبر و امام صادق (ع) از جمله بهترین روش‌ها برای بزرگداشت تولد این دو عزیز محسوب می‌شود. اس‌ام‌اس‌های مناسبتی در کشور ما رواج زیادی دارند. بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز برای برندسازی و یا جلب اعتماد مخاطبین از این پیامک‌ها استفاده می‌کنند و متناسب با هر موقعیت و رویدادی آن‌ها را به کار می‌گیرند. از جمله مناسبت‌های بزرگ ثبت شده در تقویم ملی ما روز میلاد پیامبر و امام صادق (ع) است. در اینجا ‌می‌خواهیم چندین متن اس ام اس تبریک میلاد پیامبر و امام صادق (ع) را برای استفاده بهتر شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.

تاریخ تولد پیامبر و حضرت صادق (ع)

تولید پیامبر و امام صادق

اس ام اس تبریک میلاد پیامبر و امام صادق (ع)

امتیاز به این مطلب

اگرچه بر اساس شواهد تاریخی ماه تولد پیامبر مشخص است، اما در مورد روز دقیق آن هنوز شبهاتی وجود دارد. در بین مسلمانان شیعه و سنی این اتفاق نظر وجود دارد که پیامبر اکرم (ص) در یکی از روزهای ماه ربیع‌الاول به دنیا آمدند. اما بین این دو مذهب درباره تاریخ دقیق ولادت پیامبر اختلاف نظر نیز وجود دارد. بر این اساس شیعیان معتقد هستند که بر اساس شواهد موجود حضرت محمد در روز ۱۷ ربیع‌الاول زاده شدند.

تولد حضرت محمد

اشعار زیبا برای تبریک میلاد پیامبر و امام صادق (ع)

جمع‌بندی

میلاد پیامبر و امام صادق

میلاد امام صادق

متن کوتاه برای تبریک میلاد پیامبر و امام صادق (ع)

  • میلاد جامع علم و عمل و عبادت، پرچم‌دار شاهراه ولایت علوى، حضرت امام جعفر صادق علیه‌السلام گرامى باد
  • میلاد پیامبر رحمت، تاج آفرینش بر شما خجسته باد
  • بـــه روی بـــال زیــبای مــــلائــک نــشســته نـــام تــــو امــشــب مــحــمـد. أَللَّهُــــمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــدٍ وآلِ مُحَمَّــدٍ وعَجِّــلْ فَرَجَهُــمْ. میلاد پیامبر مبارک
  • میلاد گل بوستان نبوى، وام‌دار شیعه علوى، امام جعفر صادق (ع) مبارک باد
  • میلاد ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و نبی اکرم نور هدایت مبارک باد
  • میلاد نبی اکرم بهانه خلقت و قرآن ناطق و امام صادق (ع) بر شما تبریک و تهنیت باد
  • میلاد پیامبر نور و رحمت بر همه شما مبارک باد
  • برترین نوع ایمان آن است که بدانى هر جا هستى خدا با توست. میلاد پیامبر مبارک
  • خدایا تو را سوگند می‌دهیم به دو مولود نورانی امشب سلامتی دین و دنیا را به مردمان عطا فرما. میلاد پیامبر عظیم‌الشأن اسلام محمد مصطفی (ع) مبارک

این در حالی است که سنی‌ها اعتقاد دارند روز ولادت پیامبر بزرگوار ۱۲ ربیع‌الاول بوده است. این تاریخ در تقویم ملی ما در روز جمعه ۲۲ مهر سال ۱۴۰۱ به ثبت رسیده است. تاریخ میلادی تولد پیامبر ۱۴ اکتبر سال ۲۰۲۲ و تاریخ قمری آن نیز ۱۷ ربیع‌الاول سال ۱۴۴۴ هجری قمری در تقویم ثبت شده است. اما از سوی دیگر ولادت حضرت صادق (ع) است. اما صادق به تاریخ ۲۷ ربیع‌الاول سال ۸۳ هجری قمری در شهر مدینه زاده شدند.