ارسال پیام انتخاباتی 1400 : 🔥 تأثیرگذارترین روش تبلیغات کاندیدها

شما در ارسال پیامک جهت تبلیغات انتخاباتی به تعداد بالایی کاربر (مثلا بیش از ۵۰ هزار نفر) پیام ارسال می‌کنید. این پیام می‌تواند در سطوح حرفه‌ای تر، برای گروه خاصی از مخاطبین ارسال شود.

 

ارسال دکل ایرانسل؛ اطلاع‌رسانی به عابرین در خیابان

اولین دلیل تأثیرگذاری زیاد آن است. این روزها همه‌ی افراد تلفن همراه دارند. طبق آمارها نرخ باز شدن پیام‌های مرتبط به انتخابات، بالای ۹۸% است. این میزان مشاهده و درگیری با پیام را، در هیچکدام از روش‌های تبلیغاتی انتخاباتی نخواهید داشت.

در ۲ دوره اخیر انتخابات، بطور میانگین ۲۰۰ میلیون پیامک ارسال شده است. بسیاری از نمایندگان فعلی، در زمان انتخابات از ارسال پیامک کمک گرفته‌‍اند. چرا؟ مقاله را بخوانید

آیا هزینه‌ی ارسال اس ام اس در ایام انتخابات گران است؟

شهروند گرامی، در این دوره انتخابات، توفیق خدمت به شما را دارم.

منتظر دیدار شما در پای صندوق‌های رأی در روز ۲۸ خرداد هستم

اسم و فامیل ؛ کد انتخاباتی

قیمت پایین در برابر حجم بالای ارسال! نرخ ارسال پیامک، در مقایسه با تبلیغات کلیکی، یا تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، بسیار پایین است. این مزیت را در مقابل نرخ باز شدن بالای ۹۸% قرار دهید. چرا نباید از این روش به شکل جدی و گسترده استفاده نکنید؟!

 

اطلاع رسانی حضور در انتخابات بیان اهداف
اعلام رسمی ائتلاف‌ها و همکاری‌ها آگاهی‌بخشی درباره برنامه‌های اجرایی بعد از پیروزی در انتخابات
یادآوری کد انتخاباتی و نام در روزهای پایانی دعوت به عضویت در گروه‌های تلگرامی و واتس اپی انتخاباتی

در این پیامک نامزد انتخاباتی در واقع مخاطب را به یک صفحه‌ی دیگر منتقل می‌کند. این صفحه می‌تواند یک کانال/گروه تلگرامی یا واتس اپی و یا به صورت حرفه‌ای‌تر، یک صفحه اینترنتی باشد.

 

مثلا چنین متنی را ارسال می‌کنید:

لینک یکی از مطالب منتشر شده در خبرگزاری، در پیامک دوم می‌تواند قرار بگیرد.

امتیاز به این مطلب

کاندیداهای دارای برنامه تبلیغات، معمولا برای اطلاع رسانی انتخاباتی با این اهداف پیامک ارسال می‌کنند:

تصور کنید که شاغلین فعال در این حوزه با دریافت این پیامک، چه احساس مثبتی خواهند داشت! قطعا هدفمندی‌های این چنینی شما را به کسب پیروزی در انتخابات بیش از دیگران، نزدیک خواهد کرد.

 

فعالان شغل‌های مختلف؛ هدفمندی هوشمندانه انتخاباتی

شما می توانید با انتخاب منطقه مورد نظرتان از بین شماره های موجود، تعداد مناسب ارسال خود را انتخاب نمایید. در این قسمت از ارسال می توانید چندین منطقه را انتخاب نمایید.

ارسال پیامک انتخاباتی: با تأثیرگذار ترین روش تبلیغات در 5 سال گذشته آشنا شوید!

مثلا نماینده‌ی فرضی، در کمپین انتخاباتی خود، توجه ویژه‌ای به ساخت و ساز و موارد مرتبط به آن داشته است. او برنامه‌های تازه‌ای را برای بهبود وضعیت ساخت و ساز در شهر خود ارائه کرده است.

شهروند گرامی سلام؛ امیر حبیبی هستم نماینده انتخابات ۱۴۰۰

اسم و فامیل ؛ کد انتخاباتی

لطفا جهت بهبود وضعیت تأمین مرغ و گوشت شهرمان، به من فرصت خدمت‌گزاری دهید.

 

 

 

 

ارسال اس ام اس انتخاباتی براساس منطقه و کد پستی

[کل: ۶ میانگین: ۴.۲]

شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای انتخابات نیاز به روشی هوشمندانه دارید. در این روش، شما براساس یک محدوده‌ی خاص جغرافیایی، می‌توانید به مخاطبین خود، پیامک انبوه ارسال کنید.

در مرحله‌‎ی دوم، کاندیدا پس از چند روز، می‌تواند برنامه‌ی خود را به مخاطبین ارائه کند:

عابران غذا را دریافت کرده و یک مرتبه اسم شما را می‌شوند. حتی ممکن است بروشور تبلیغاتی شما را نیز دریافت کنند.

 

 

ارسال به کمک نقشه‌ی گوگل – روشی خلاقانه و موثر!

مثلا:

شما به کمک هر یک از روش‌های بالا که در ادامه درباره هرکدام بیشتر صحبت می‌کنیم، می‌توانید طیف گسترده‌ای از مخاطبین را برای ارسال اس ام اس در ایام انتخابات مورد هدف قرار دهید.

ما بعد از ۱۰+ سال سرویس‌دهی با کیفیت به کاندیداهای محترم انتخاباتی، نکات مهم و کلیدی‌ زیر را برای شما گردآوری کرده‌ایم تا کمپین هرچه موفق‌تری را داشته باشید:

 سوالات متداول:

چرا ارسال پیامک انتخاباتی این میزان تأثیرگذار است؟

لیست تمامی اعضای این ائتلاف را از لینک زیر ملاحظه کنید:

اگر شما امکان طراحی سایت ندارید، می‌توانید به کمک رپرتاژ آگهی در خبرگزاری‌ها، برنامه‌ی خود را به مخاطبین ارائه کنید.

domain.ir

لینک سایت www.domain.ir

شکوفایی استعداد کودکان شهرمان به کمک برنامه‌ی مدون « اسم و فامیل »

در هر بار ارسال فقط می توانید یک منطقه را انتخاب نمایید.
در این قسمت ، ابتدا متن پیامک را بنویسیدو دکمه مرحله بعد را بزنید.

ارسال اس ام اس انتخاباتی براساس منطقه و کد پستی

برخی کاندیداهای انتخابات شوراهای شهر و روستا ۱۴۰۰، برای ارسال پیامک انبوه و تبلیغات در انتخابات، نیاز به دسته‌بندی مخاطبین براساس شغل‌های مختلف دارند.

تصور کنید یکی از برنامه‌های تبلیغاتی شما، پخش شام در منطقه‌ای از شهرتان است. شما در آن ناحیه‌ی خاص، بنر و استند قرار داده و تیم شما ضمن معرفی‌تان به شهروندان، غذا پخش می‌کنند.

 

پیامک بعدی می‌تواند ائتلاف شما با دیگر کاندیداهای انتخابات شورای شهر و روستا را اطلاع دهد:

ماندگاری بالا. همچنین پیامک‌های ارسالی شما، تا روز رأی‌گیری، در تلفن همراه مخاطب باقی می‌ماند. این یعنی اگر به میزان کافی جذاب بوده باشید، حتما زمان رأی‌گیری کد انتخاباتی شما را از داخل پیامک، یادداشت خواهد کرد.

جهت مطالعه روی لینک زیر بزنید: domain.ir

 

همشهری گرامی؛ سلام و احترام

خدمت‌گزار شما » اسم و فامیل بهمراه کد انتخاباتی

چرا باید به شکل جدی از سامانه پیامک انتخابات ۱۴۰۰ استفاده کنید؟

 

نکات طلایی برای موفقیت بالا در ارسال پیامک در انتخابات

حال شما در ۳ روز آینده می‌توانید به یاری سامانه پیامک ویژه انتخابات پیامک سفید، با ارسال پیام به کسانی که از آن ناحیه عبور کرده‌اند، در خاطرشان تا روز انتخابات، باقی بمانید.

 

بر طبق آمارها، در دوره‌های پیشین انتخابات ، به طور میانگین بیش از ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ (دویست میلیون) پیامک در هر دوره ارسال شده است. این عدد حاکی از تأثیر بسیار بالای این روش تبلیغاتی است.

اگر توفیق خدمت به شما را داشته باشم، وضعیت اختصاص مجوز ساخت و ساز در منطقه‌ی ۴ را بهبود چشمگیری خواهم داد. برنامه‌ی اجرایی من را می‌توانید از لینک زیر مطالعه فرمایید:

همانطور که در مطلب راهنمای کامل و بروز تبلیغات انتخاباتی ۱۴۰۰ به اهمیت بسیار زیاد ارسال پیامک اشاره کردیم، در این مقاله قصد داریم به شکل ساده و کامل، درباره‌ی شیوه‌‎های تأثیرگذار اس ام اس انتخاباتی بخوانیم.

اطلاع رسانی پیامکی حضور در انتخابات ۱۴۰۰ معمولا با یک پیامک اولیه آغاز می‌شود:

کد انتخاباتی : ۳۸۴۶۷۵۴

به هیچ وجه! اگر بین روش‌های مختلف تبلیغاتی، مقایسه‌ی دقیقی داشته باشد، به این نتیجه میرسید که ارسال پیامک انبوه در کنار تأثیرگذاری بسیار بالای آن، بسیار بسیار به صرفه است. ضرب و تقسیم کنید تا به شما ثابت شود!

فعال سازی سامانه پیامک انتخاباتی سخت است؟

برای مطالعه بهترین نمونه‌های متن پیامک انتخاباتی کلیک کنید!

چه مواردی را در پیامک اطلاع رسانی می‌کنیم؟

چه مواردی را در پیامک اطلاع رسانی می‌کنیم؟

او برای اطلاع‌رسانی به مشاورین املاک، به کمک این ویژگی، می‌تواند پیام شخصی‌سازی‌شده‌ی زیر را ارسال کند:

 

روش های مهم موثر تبلیغات پیامکی در انتخابات

از آنجایی که نمایندگان انتخابات ۱۴۰۰، مناطق مختلف شهر خود را تفکیک کرده و در هر منطقه، برنامه‌های تبلیغاتی اجرا می‌کنند، این ویژگی از سامانه ارسال پیامک انتخاباتی فرصت بسیار خوبی است که هرچه هدفمندتر اطلاعیه‌های خود را به مخاطبین ارسال کنید.

همشهری عزیز؛ تصمیم بر آن شد که با کاندیداهای «اسامی کاندیداها» یک ائتلاف تشکیل دهیم تا در اجرای برنامه‌های آینده، یکصدا و همراستا باشیم.

در هنگام استفاده از این قابلیت، شما دسترسی کامل به شهرهای بزرگ دارای کد پستی و همچنین تمام شهرها و بخش های یک استان را دارید. همچنین می توانید بر روی ارسال خود فیلتر شماره موبایل مورد نظرتان را نیز اعمال نمایید برای مثال می توانید مشخص کنید تنها شماره های ۹۱۵ کد ۱۳۰ پیام شما را دریافت کنند.

 

 

ارسال از نقشه گوگل برای چند شهر بزرگ شامل شهرهای ارومیه، اصفهان، تبریز، تهران، زنجان، دزفول، شیراز، قم، کرج و مشهد مشخص شده است.

روش کار به این صورت است که روی منطقه مورد نظر خود کلیک می کنید، در باکس باز شده تعداد کل شماره های موجود در آن منطقه به شما نمایش داده می شود.

در ابتدا بهتر است با مفهوم ارسال پیامک تبلیغاتی و پنل اس ام اس بیشتر آشنا شویم:

ارسال پیامک تبلیغاتی در انتخابات چگونه است؟

نماینده شما در انتخابات ۱۴۰۰

ما در پیامک سفید، بیش از ۱۰ سال است که در ایام انتخابات، در کنار شما هستیم. تیم پشتیبانی حرفه‌ای ما، همه روزه از صبح تا شب، در تمام مراحل در کنار شما هستند. برای اطلاعات بیشتر مقاله را مطالعه کنید