آموزش ICDL آموزش مهارت های هفتگانه کاربردی کامپیوتر هکفا

با کسب مدرک ICDLسفیر صنعت، شما می‌توانید به راحتی نشان دهید که دارای مهارت‌های کامپیوتری و نرم‌افزاری لازم برای محیط کار مدرک ICDL در تبریز هستید. یکی دیگر از مهارت های اصلی مورد تدریس در دوره آموزش ICDL مبانی IT است. در این مهارت دانشجویان مفهومی کلی از فناوری اطلاعات و کار با نرم افزار و سخت افزار رایانه را فرا خواهند گرفت. همچنین باید با شبکه های اطلاعاتی و کاربرد روزانه برنامه های کاربردی رایانه آشنا شوند. دانشجویان در این بخش می بایست امکان استفاده از رایانه و سیستم عامل را فراگیرند و بتوانند تنظیمات اصلی دلخواه خود را در ویندوز انجام دهند. جالب است بدانید که مطالبی که در ICDLآموزش داده می شود به دو دوره مقدماتی و پیشرفته تقسیم می شود که در آن ها هفت مهارت مهم و ضروری در حیطه علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات، آموزش داده می شود.

  • در این قسمت در مورد آپدیت های دوره که به زودی برگذار میشوند مطلع خواهید شد…
  • به طور کلی، نرم‌افزار مایکروسافت پاورپوینت یک ابزار ساخت ارائه‌های بصری است.
  • آموزش کار با کامپیوتر – به زودی تکمیل می‌شود.به زودی تکمیل می‌شود.به زودی تکمیل می‌شود.به زودی تکمیل می‌شود.به زودی تکمیل می‌شود.به زودی تکمیل می‌شود.به زودی تکمیل می‌شود.به زودی تکمیل می‌شود.
  • گواهینامه ICDL فنی و حرفه ای باعث استفاده بهتر از منابع IT شده و بازگشت بیشتر سرمایه در سرمایه گذاری IT را ممکن می سازد.

گواهینامه ICDL فنی و حرفه ای استاندارد قابل عرضه ای برای مهارتهای کامپیوتری فراهم می کند. ایمیل سرویسی است که به ما امکان ارسال پیام را به شیوه الکترونیک روی اینترنت می‌دهد. ایمیل یک ابزار کارآمد، ارزان و آنی برای توزیع اطلاعات بین افراد مختلف است.

آموزش اکسل پیشرفته (رایگان)

آموزش ICDL آموزش مهارت های هفتگانه کاربردی کامپیوتر هکفا

این نرم افزار می تواند در روند نمايش و تجزيه و تحليل روند اجراي پروژه ها و گزارش هاي مالي، بسيار موثر و کاربردی باشد. نرم افزار اکسل، قابليت بالايي درها و داده هاي اطلاعاتي دارد که در صورت تعدد داده ها قابليت بسيار مفيد و پر کاربردي به شمار مي رود و احتمال بروز خطا در روند وارد کردن اطلاعات و داده ها را به ميزان قابل توجهي کاهش مي دهد. هنرجویان عزیز، مدرک آموزشگاه تحلیل داده، مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای می‌باشد. دانشجویان پس از پایان دوره با ارائه پروژه کاربردی خود به آموزشگاه و پس از تایید استاد دوره گواهی پایان دوره خود را دریافت می‌نمایند. ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب ICDL سنجیده می شود، و باتوجه به آن، آموزشگاه مدت زمان دوره ی icdl را برای آموزش کامل ای سی دی ال مشخص می کند.

آموزش ICDL Advanced مشاغل برای کلیه کسانی که می خواهند ICDL را تا سطح پیشرفته یاد بگیرند. به این ترتیب به پایان این مقاله با موضوع معرفی مهارت هفتم ICDL می‌رسیم. امیدوارم مطالب مطرح شده در این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشند.

دانلود رایگان ۳۱ درس آموزش ICDL مقدماتی تا پیشرفته (فیلم فارسی+PDF)

ما در موسسه آموزشی بازتاب علم امکان تهیه کتب مورد نظر را برای شما کارجویان عزیز فراهم آورده ایم، فقط کافیست برای تهیه کتاب با ما تماس بگیرید. فن پردازان به مدیریت میثم شکری ساز، با توجه به نیازهای جامعه و ماموریت اصلی خود مبنی بر آموزش و پژوهش، دوره ICDL را با بهترین اساتید و محتوای آموزشی برگزار می کند. در حال حاضر مهارت های ICDL  به مدرک استانداردی تبدیل شده که در کشورهای مختلف کاربرد دارد و برنامه درسی آن مشابه دروس ECDL است. ECDL همان ICDL هست با این تفاوت که در اروپا به این نام شناخته می شود. با هر بار ثبت نام در کلاس ICDL ، شما مجاز می باشید که دو بار در آزمون کتبی شرکت نمایید .