آموزش جامع صرافی کوینکس (Coinex) -ایران ارز دیجیتال

صرافی کوینکس (CoinEX) صرافی کوینکس چیست؟ چگونه در صرافی کوینکس coinex ثبت نام کنیم؟ صرافی ای که توسط یک فرد چینی-کانادایی تبار ساخته شد وانواع رمزارزها اکنون در داخل آن به فروش میرود که البته کمی سختگیری بابت تحریم دارد . امنیت معامله ، امنیت فرد روبرو ، امنیت و قابل اعتماد بودن به بستر موجود برای معامله و … پس از مدتی معامله شما وارد ضرر شده و به عدد لیکویید نزدیک می شود. پس از ورود به سایت کوینکس و کلیک بر روی قسمت ثبت نام به قسمتی وارد میشین که فرم داره.

بهاینمنظور باید پس از ورود به حساب کاربری خود، روی گزینه Futures کلیک کنید. اگر نه، لطفاً رمز ورود به سیستم را بازنشانی کنید یا حساب خود را غیرفعال کنید و بلافاصله یک بلیط ارسال کنید تا از دست دادن غیرضروری دارایی جلوگیری کنید. وارد حساب خود شوید و بر روی گزینه Account کلیک کنید تا وارد صفحه شخصی خود در این صرافی شوید. در ابتدا روی مثلث وارونه آبی که در سمت راست و بالای صفحه به چشم می خورد، کلیک کنید. البته حجم بالای معامله خود ویژگی مثبتی برای سایت است ، که شما باید از بین سایت های معروف ، سایت با قیمتی بهتر را انتخاب کنید . از برترین صرافی های ارز دیجیتال! اتریوم / تتر با ۱۴ درصد، شیبا اینو / تتر با ۴.۵ درصد و فانتوم / تتر با ۲.۸۵ درصد در رتبه های بعدی تعیین حجم معاملات در صرافی کوینکس قرار دارند.

اگر با تحلیل نمودار قیمتی را پیش بینی کرده اید و قیمت پیش بینی شما از قیمت های دفتر سفارشات کمتر است، در کادر قیمت، قیمت احتمالی خودتان را وارد کنید. همچنین به نماد SSL سایت و دسترسی هایی که از شما میخواهد دقت کنید . همچنین امنیت بالای این سایت ، آرامش را برای کاربران فراهم کرده است . سایر کاربران واجد شرایط به نسبت حجم معاملاتشان سهمی از استخر جایزه به ارزش ۱۰،۰۰۰ دلار توکن HAKA دریافت خواهند کرد. تمام کاربرانی که مراحل احراز هویت خود را تکمیل کرده باشند و در سرویس P2P صرافی هوبی حداقل ۱۰۰ دلار رمز ارز خریداری کنند مشمول دریافت سهمی از استخر جایزه به ارزش ۶۵۰۰ دلار به صورت توکن DOGE خواهند بود. و در نهایت معایب صرافی CoinEx عدم پشتیبانی ارزهای فیات،.رعایت حداقل مقدار سپرده و برداشت لازم است و آخر اینکه هزینه های برداشت دریافت می شود. امنیت سایت ، بسیار بالاست اما ادعاهای بی مستندی ، درفضای مجازی مبنی به هک این صرافی در بُرهه های مختلف به گوش میرسد که بایننس آنرا تکذیب کرده است .

همانطور که میدانید صرافی کوینکس مانند سایر صرافیهای رمزارز از کاربران خود به ازای معاملاتی که در بخشهای مختلف مانند معاملات Spot، Futures و … در این صرافی ۴ نوع معامله مختلف وجود دارد که کاربر میتواند براساس میل خود ونوع کارآنرا انتخاب کند . اما به یاد داشته باشید که معامله رمز از در این صرافی بدون شرکت در یک دوره آموزش ارز دیجیتال پیشرفته کار چندان عاقلانهای نیست. امنیت: امنیت حساب کاربری و حریم خصوصی تنها مهم نیست .

زیرا بیمه FDIC شما را تا سطح ۲۵۰ هزار دلار ، بیمه میکند!

کسی نیست که صرافی بایننس را نشناسد! در حال حاضر ، خدمات CoinEx در بیش از ۱۰۰ کشور جهان در دسترس است، با این حال ، مناطقی را که ارزهای دیجیتال را ممنوع کرده اند شامل نمی شود. آموزش کار با صرافی کوینکس به شما کمک می کند تا زمانی که خواستید در این صرافی ثبت نام و احراز هویت کنید، راه و چاه را بلد باشید و بتوانید به سادگی با این صرافی کار کنید. زیرا بیمه FDIC شما را تا سطح ۲۵۰ هزار دلار ، بیمه میکند! به عنوان بخشی از تحقق این چشم انداز، ویامی Wiami اولین شهری است که تیم Wilder World برای کاربرانش ساخته است تا بتوانند در آن کاوش کنند.